jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۰۳۹۲   ۰۳ تير ۱۳۸۱  |  ۲۲:۵۱

شهریه مدارس غیرانتفاعی برای سال تحصیلی آینده 35 درصد افزایش می یابد مدیرکل توسعه و پشتیبانی مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش با بیان این مطلب گفت : همه ساله برای افزایش شهریه مدارس غیرانتفاعی تورم نیز درنظر گرفته می شود به طوری که در سال گذشته

حق التدریس در مدارس دولتی تا نزدیک 100 درصد افزایش پیدا کرد قاسم یزدان پناه افزود: بخش زیادی از هزینه هایی که اولیای دانش آموزان به مدارس پرداخت می کنند، صرف پرداخت حق الزحمه دبیران و کارکنان مدارس غیرانتفاعی میشود.وی 60 درصد مدارس غیرانتفاعی کشور را استیجاری دانست و تصریح کرد : هر تغییر و تحولی که در بخش مسکنرخ می دهد ، بر روی مدارس غیرانتفاعی نیز تاثیرگذار است. یزدان پناه تاکید کرد: شورای نظارت مرکزی برای سال تحصیلی 8182 - نرخ شهریه را برای مدارس ابتدایی 13 درصد، در دوره راهنمایی 20 درصد و در دوره متوسطه15 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر