jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۳۸۸۹۹   ۱۷ خرداد ۱۳۹۶  |  ۱۲:۲۷

سرمربی اسبق تیم ملی گفت: امیدوارم دوشنبه شب خاطره انگیزی برای فوتبال ایران رقم بخورد.

پروین: دوشنبه در کنار مردم تیم ملی را تشویق می کنم

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، علی پروین درباره دیدار تیم ملی مقابل ازبکستان عنوان کرد: تیم ملی در این دوره با تفکرات کی روش مسیر مقتدرانه ای را پیش گرفته و خیلی خوشحالم که تا اینجا ملی پوشان شایستگی های خود را به بهترین شکل نشان داده اند. جا دارد به کی روش، دستیارانش و ملی پوشان بابت این نتایج تبریک بگویم. آفرین به این تیم شایسته که کسی نمی تواند به دروازه اش نزدیک شود چه برسد به اینکه گل بزند.

وی ادامه داد:درست است که تیم ملی تا اینجا عالی کار کرده اما اطمینان دارم کی روش همه تمرکز تیم را به بازی ازبکستان معطوف کرده است.به هر حال فوتبال است و هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست.من در صحبت های اخیر کی روش متوجه شدم که او تاکید کرده تا قبل از کسب نتیجه موردنظر در بازی ازبکستان، کسی حق شادی ندارد و این اوج حرفه ای گری او را می رساند.

سرمربی اسبق تیم ملی افزود:سعی می کنم در کنار مردم عزیز کشورمان دوشنبه شب به ورزشگاه آزادی بروم و تیم ملی را تشویق کنم.امیدوارم در سایه حضور پرشور هواداران شب خاطره انگیزی برای فوتبال ایران رقم بخورد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها