jamejamonline
سیاسی سیاست خارجی کد خبر: ۱۰۳۶۲۲۱   ۰۸ خرداد ۱۳۹۶  |  ۱۵:۲۷

سخنگوی کمیسیون امنیت در گفتگو با جام جم آنلاین

بررسی توافق ایران و عربستان در جلسه ویژه کمیسیون امنیت ملی

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، از جلسه کمیسیون متبوع خود با مسئولان حج با هدف بررسی نوع توافق حاصله میان تهران و ریاض برای حضور حجاج خبر داد.

بررسی توافق ایران و عربستان در جلسه ویژه کمیسیون امنیت ملی

سیدحسین نقوی حسینی در مصاحبه با خبرنگار سیاسی جام جم آنلاین، گفت: در خصوص تحولات اخیر منطقه و حضور رییس جمهور آمریکا در خاورمیانه مباحثی مطرح شد.

وی افزود: در این جلسه مصوب شد که کمیسیون بیانیه ای در ارتباط با سفر ترامپ به عربستان سعودی و حواشی مربوط به آن همچون قراردادهای تسلیحاتی صادر کند.

نقوی حسینی خاطر نشان کرد: حج و شرایط حضور حجاج از دیگر موضوعات مورد بحث بود و مقرر شد فردا سه شنبه طی نشستی به بررسی توافق صورت گرفته(پیرامون اعزام حجاج به عربستان) بپردازیم که این بررسی با حضور نماینده ولی فقیه در حج و سایر مسئولین مربوطه همچون وزارت خارجه و نهادهای امنیتی انجام خواهد شد.

نماینده مردم ورامین در مجلس دهم از بررسی یک لایحه بین المللی در کمیسیون خبر داد و گفت: موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری ارمنستان درباره استفاده مشترک از دروازه مرزی «نوردوز- مغری» به تصویب رسید.

نقوی حسینی در پایان از عضویت یک عضو کمیسیون امنیت ملی در شورای عالی ورزش گفت و افزود: همچنین مقرر شد از این پس تمام درآمدها از محل اماکن ورزشی شهرستان‌ها در همان شهرستان هزینه گردد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش، دیروز و امروز در سواحل مكران در منطقه عمومی جاسك و با شركت تیپ ۵۵ هوابرد شیراز، تیپ ۶۵ نیرو مخصوص، تیپ ۲۲۳ نیرو مخصوص واكنش سریع و با پشتیبانی نیروی هوایی و هوانیروز ارتش در حال برگزاری است.

تقویت آموزه‌های ماه مقاومت

تقویت آموزه‌های ماه مقاومت

دی ماه، در فصل تاریخ انقلاب اسلامی به نمادهایی چون «قیام» و «مقاومت» مزین شده است که همواره باید با بازنمایی و یادآوری این شاخص‌ها به بازنمایی و بازنشرگفتمان انقلاب اسلامی پرداخت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر