jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۳۵۱۴۶   ۰۶ خرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

باشگاه استقلال پس از اشتباه محرز فومینگ داور چینی در اخراج فرشید اسماعیلی، نامه‌ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کرد. آنها در این نامه نوشته بودند داور به اشتباه فرشید را مقابل العین اخراج کرده و فیلم‌های موجود گواه این مساله است.

حالا او با وجود اشتباه مهلک داور، نمی‌تواند در بازی برگشت استقلال را همراهی کند. به گفته مسئولان باشگاه با وجود نامه‌نگاری‌های صورت گرفته، اسماعیلی بخشیده نمی‌شود. یکی از اعضای کادر فنی استقلال هم این خبر را تائید کرد و گفت: «فرشید بازی برگشت را از دست داده و ما هم روی او حساب نمی‌کنیم. هدف ما از نامه‌نگاری این بود که بتوانیم کنفدراسیون را به بازی برگشت حساس‌تر کنیم. به هر حال ما نگران مسائل داوری هستیم.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

یک نکته مثبت و خوب مذاکرات وین این است که مسؤولان دولت با یک موضع عقلانی و مبتنی بر سیاست قطعی نظام در مذاکرات سطح کارشناسی حاضر شده‌اند.

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

از ابتدای شیوع کووید ۱۹ در جهان، ناشناخته بودن ویروس کرونا تنها محدود به درک مردم عادی نبود و این ویروس برای جامعه پزشکی هم ناشناخته بود.

خودمان به خودمان رحم کنیم

خودمان به خودمان رحم کنیم

متاسفانه کرونا روی زندگی همه تأثیر منفی گذاشته است. به‌خصوص هنرمندان و پیشکسوت‌هایی مثل من که حدود ۱۵- ۱۴ ماه است که هیچ پیشنهادی را قبول نکردم.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر