jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۲۹۷۲۹ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

علیرضا شجاع‌نوری، تهیه‌کننده فیلم «شنل» از تور خارجی این اثر سینمایی و حضور در جشنواره‌های سینمایی اروپا خبر داد.

این تهیه‌کننده و بازیگر سینما درخصوص آخرین وضعیت اکران فیلم سینمایی شنل به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: مراحل پایانی بخش زیرنویس این فیلم به زبان انگلیسی طی می‌شود و از طرفی قرارداد پخش بسته شده و منتظر پروانه نمایش هستیم تا پس از آن برنامه‌ریزی‌های اکران را آغاز کنیم. بازیگر فیلم‌های «روز واقعه»، «تردید» و «نگار» افزود: درباره حضور این فیلم در جشنواره‌های خارجی هم باید بگویم، اولین اقدام ما در این زمینه حضور در جشنواره‌های معتبر اروپایی است و پس از آن در دیگر جشنواره‌ها حضور پیدا خواهد کرد. باران کوثری، رضا بهبودی، بهار کاتوزی، مهدی حسینی‌نیا، رضا احمدی، مسعود فروتن، فهیمه رحیم‌نیا و بابک انصاری از بازیگران این فیلم هستند. حسین کندری کارگردانی شنل را به عهده دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر