jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۲۹۳۲۱ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مرد افغان که در جریان کیف‌قاپی، زنی را تا یک قدمی مرگ برده بود پس از دستگیری منکر اتهامش شد. مرد کیف‌قاپ پس از سرقت به افغانستان گریخته بود.

به گزارش جام‌جم، اوایل اسفند سال گذشته مردی با حضور در شعبه پنجم بازپرسی دادسرای ناحیه 34 تهران از دو پسر جوان به اتهام سرقت کیف همسرش و سوء‌قصد به جان او شکایت کرد.

شاکی به قاضی علی وسیله ایرد موسی گفت: همسرم برای فروش مقداری از طلاهایش به یک طلافروشی در محله امامزاده حسن ( ع ) رفته بود اما هنگام خروج از آنجا دو کیف‌قاپ موتور سوار به او حمله کرده و کیفش را که حاوی دو گوشی تلفن همراه و مقداری پول و طلا به ارزش ده میلیون تومان بود، دزدیدند. آنها همسرم را روی آسفالت خیابان کشاندند که وی مصدوم شد. همسرم سه روز در کما بود .

ماموران در تحقیقات خود متوجه شدند گوشی‌های سرقتی در دست مردی افغان است. او به پلیس آگاهی تهران احضار و مدعی شد که گوشی‌ها را پسرعمویش به او داده و نمی‌دانسته سرقتی است. پسرعموی 19 ساله او تحت تعقیب قرار گرفت که معلوم شد وی می‌خواهد از ورامین به تایباد و از آنجا به افغانستان برود. ماموران راهی خانه‌اش شده، اما او را پیدا نکردند. با گذشت دو ماه از ماجرا، متهم چند روز پیش وارد تهران و دیروز بازداشت شد.

متهم به نام محسن دیروز به شعبه پنجم بازپرسی دادسرای ناحیه 34 تهران منتقل شد و به قاضی پرونده گفت: من در ایران بزرگ شده و گچکاری می‌کردم. دو سال پیش با دخترخاله‌ام عقد کرده و دی‌ماه با او ازدواج کردم. اما در دوره عقدمان همسرم باردار شد. همین موضوع باعث شد که خانواده همسرم بخواهند به جانم سوء‌قصد کنند که از ترس آنها به هرات رفته و آب‌ها که از آسیاب افتاد، به تهران بازگشتم. از این شاکی سرقت نکردم و گوشی تلفن همراهش را در خیابان یافته و به پسرعمویم دادم. تحقیقات از متهم پرونده ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر