jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۲۷۳۹۱ ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

پرسپولیسی‌ها اگر در بازی فرداشب برنده از زمین خارج شوند و همچنین شرایط دیدار الهلال و الریان به شکلی رقم بخورد که باعث صعود پرسپولیس به دور بعدی شود، خردادماه شلوغی را در پیش خواهند داشت.

در صورت قطعی شدن صعود به دور بعد، بازی رفت با لخویای قطر که صدرنشین گروه B است روز اول خردادماه در تهران برگزار می‌شود و سپس بازی برگشت برای روز 8 خرداد در قطر خواهد بود. همچنین سرخپوشان جدا از دادن بازیکن به تیم ملی، باید روز 25 خرداد دیدار سوپرلیگ را برگزار کنند و سپس آماده شروع لیگ بعدی باشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر