jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۲۷۰۹۴ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

سازمان خصوصی‌سازی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد، مراقب اخبار کذب برخی افراد سودجو و رسانه‌های فریبکار و کانال‌های مشکوک درخصوص توزیع سود سهام عدالت باشید.

به گزارش سازمان خصوصی‌سازی، بنابه اخبار موثق دریافتی، گزارشات و خبرهای مشکوکی مبنی بر توزیع سود سهام عدالت شنیده و رد و بدل شده است. به این وسیله سازمان خصوصی‌سازی از طریق کانال رسمی اطلاع‌رسانی سهام عدالت و سایر مجاری اطلاع‌رسانی رسمی خود، توزیع هرگونه سود سهام عدالت و هر نوع اخبار و اطلاعیه و وعده بی‌مورد درخصوص توزیع سود سهام عدالت را تکذیب می‌کند و مفاد آن را کذب محض اعلام می‌دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر