jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۲۶۴۶۱   ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

ثریا قاسمی بیش از پنج دهه است که در عرصه سینما و تلویزیون ایران حضور اثرگذار دارد. او در همه این سال‌ها تلاش کرده،‌ کیفیتی بالا‌تر از هنر بازیگری خود ارائه کند.

قاسمی در آستانه برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به سینماپرس گفت: دردها و حرف‌های ما زیاد است، اما گوش شنوایی برای شنیدن آنها وجود ندارد. ما چه مطالبه‌ای می‌توانیم از روسای جمهور و مدیران فرهنگی داشته باشیم، در صورتی که به مطالباتمان توجهی نمی‌شود و اصلا ما را نمی‌بینند!

بازیگر فیلم سینمایی ویلایی‌ها و پدر آن دیگری افزود: طی سال‌های اخیر بسیاری از سینماگران و هنرمندان در تأمین نیازهای اولیه زندگی‌شان دچار مشکلات عدیده شده‌اند، اما هیچ یک از مدیران فرهنگی و سینمایی به مشکلات آنها توجهی ندارند و اصلا قدمی برای رفع مشکلات متعدد آنها برنداشته‌اند.

بازیگر سریال تلویزیونی معمای شاه و کلاه پهلوی با بیان این‌که حمایت از پیشکسوتان و بیکاری آنها در سینما نیاز به تصویب قانونی هدفمند و همچنین حمایت دولت از آن را دارد و باید به دست افرادی امین و مومن سپرده شود، اظهار کرد: این کار باید به صورتی باشد که قسمتی از دستمزد افرادی که کار می‌کنند را در صندوقی ذخیره کنند تا به افرادی که بیمار یا ازکارافتاده هستند، تعلق بگیرد.

این بازیگر افزود: ما نیازمند توجه مدیران به پیشکسوتان تمام حوزه‌ها و رشته‌ها هستیم، نیازمند کارآفرینی و اشتغال هستیم تا بتوانیم به آینده امید داشته باشیم و امیدوارم این اتفاقات در کشورمان رقم بخورد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر