jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۲۴۶۶۰   ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

دختر جوان که هدف اسیدپاشی همسر برادرش قرار گرفته بود، برای عامل حادثه درخواست قصاص کرد.

به گزارش جام‌جم، الهام زن جوانی است که 24 آبان سال گذشته در افسریه تهران خواهر شوهر 22 ساله‌اش را هدف اسیدپاشی قرار داده و با گذشت شش ماه از حادثه همچنان مدعی است عامل این حادثه مردی غریبه بوده که گریخته است. همزمان با تشکیل پرونده قضایی با توجه به انکار این زن به اسیدپاشی، او روانه زندان شده و تحقیقات از وی ادامه دارد.

فاطمه نوعروس 22 ساله که قربانی این اسیدپاشی شده بود، دیروز برای تحقیقات به دادسرای جنایی تهران آمد و به تشریح حادثه‌ای پرداخت که برایش رخ داده بود. روسری سیاه به سر کرده و حریر سیاه روی چهره‌اش انداخته بود و روی ویلچر نشسته بود. سعی می‌کرد نگاهش را از دیگران بدزدد تا آنها چهره‌اش را نبینند.

قربانی اسیدپاشی به قاضی پرونده گفت: کابوس‌های شبانه و دردهایی که می‌کشم لحظه‌ای قطع نمی‌شود. زمان حادثه دانشجوی ترم آخر مهندسی صنایع بودم. یک هفته به مراسم جشن عقدم مانده بود که عروسمان با حسادت زنانه‌ای که به من و خانواده‌ام داشت، اسید به رویم پاشید. او ابتدا می‌خواست زمانی که مهمانشان بودم با شال خفه‌ام کند که نشد و با اسید این بلا را بر سرم آورد. در این مدت مدام کابوس روز حادثه را می‌بینم. عروس اسیدپاش مدام از زندان با خانه‌مان تماس می‌گیرد و مرا تهدید می‌کند. نامزدم همچنان با من است و با توجه به این حادثه مرا تنها نگذاشت. دچار 25 درصد سوختگی شدم و حتی قرنیه چشم راستم را هم پیوند زدم. 62 عمل در این شش ماه انجام داده‌ام. 180 میلیون تومان برای درمانم هزینه کرده‌ام. اما هزینه‌های درمانی‌ام بالاست. به گفته پزشکان باید 60 عمل جراحی دیگر انجام دهم.

شاکی در ادامه برای زن اسیدپاش، درخواست قصاص کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تلاش آمریکا برای اجماع سیاسی علیه پرونده‌ هسته‌ای‌ ایران

تلاش آمریکا برای اجماع سیاسی علیه پرونده‌ هسته‌ای‌ ایران

خبرگزاری بلومبرگ خبر داده‌است مقامات آمریکایی پیش‌ نویس قطعنامه‌ای را تهیه کرده‌اند که هدف آن انتقاد از ایران به دلیل افزایش فعالیت‌های هسته‌ای است و از ایران می‌خواهد به طور کامل با بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی‌اتمی همکاری کند.

نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

گفتگو

بیشتر
مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

مشهد؛ دهه شصت

گفت‌وگو با کارگردان، نویسنده و بازیگران سریال «نوروز رنگی» که ایام عید روی آنتن شبکه ۵ خواهد رفت

مشهد؛ دهه شصت

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر