jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۲۲۸۳۸   ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

رئیس سازمان حج و زیارت گفت: حاجیان ایرانی از اوایل مرداد به مراسم حج تمتع اعزام می‌شوند و در یک بازه زمانی یک‌ماهه تمام حاجیان به حج خواهند رفت.

به گزارش جام‌جم ، حمید محمدی بیان کرد: نگرانی‌ها در رابطه با اعزام زائران ایرانی به مراسم حج برطرف شده و افرادی که تا 31 شهریور 95 برای حضور در مراسم حج ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند به بانک‌ها مراجعه و روند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

وی افزود: افرادی که پیش از این با مراجعه به بانک ملی اقدام به ودیعه‌گذاری کرده‌اند، می‌توانند بار دیگر به این بانک مراجعه کرده و باقیمانده مبلغ در نظر گرفته شده را پرداخت کنند. رئیس سازمان حج و زیارت درباره مبلغ نهایی اخذ شده از متقاضیان تشرف تصریح کرد: مبنای تشرف به مراسم حج در سال 96 ثبت‌نام اولیه در بانک و در نهایت پرداخت مبلغ ده میلیون تومان است. محمدی ادامه داد: لازم نیست افراد این مبلغ را به طور کامل پرداخت کنند بلکه افرادی که پیش از این یک میلیون تومان ودیعه‌گذاری کرده‌اند، می‌توانند سود مبلغ پرداختی خود را نیز دریافت کرده و در نهایت در مجموع این رقم را پرداخت کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نگاه طالبان به ابتکار صلح منطقه‌ای

نگاه طالبان به ابتکار صلح منطقه‌ای

موضوع دیدار هیات طالبان با مقامات جمهوری اسلامی از منظرهای مختلفی قابل بررسی است. شاید ریشه اصلی این مساله به روابط بین طالبان و آمریکا برگردد.

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

کد یا شناسه شهاب همان شناسه‌ای است که بانک‌ها مشتری را از طریق آن شناسایی می‌کنند،یعنی برای اشخاص حقیقی کد ملی، اشخاص حقوقی شناسه ملی و برای اتباع خارجی همان شماره فراگیر اتباع خارجی است.

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

سیاست‌های فرانسه طی سال‌های گذشته تابعی از سازوکارهای دیپلماسی اجبار،‌ همکاری‌های حقوقی و فشارهای سیاسی علیه ایران بوده است.

گفتگو

بیشتر
پشت صحنه یک «دعوت نحس»

گزارش جام‌جم از تولید جدیدترین سریال ماورائی تلویزیون که بعد از مدت‌ها قرار است روی آنتن برود

پشت صحنه یک «دعوت نحس»

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر