jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۲۰۳۵۲   ۲۸ فروردين ۱۳۹۶  |  ۱۳:۱۰

طبق اعلام فدراسیون جهانی تنیس ( ITF ) تیم ملی دیویس کاپ ایران در بین ۱۰۰ تیم برتر دنیا با ۱۳ پله صعود به جایگاه ۶۴ دنیا رسید.‌

رنکینگ فدراسیون جهانی تنیس/ ایران 13 پله صعود کرد

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از فارس، با اعلام سایت فدراسیون جهانی تنیس (ITF) ایران به همراه کشورهای استونی و مقدونیه ارتقاء 13 پله ای داشته است. با موفقیت تیم ملی کشورمان در رقابت های دیویس کاپ، ایران در جایگاه 64 دنیا ایستاد.

در رنکینگ دیویس کاپ سال ٢٠١٧ ، صد تیم برتر معرفی شدند که ایران با 13 پله صعود پیشرفت قابل ملاحظه ای نسبت به سایر تیم ها داشته است.

در حالی ایران این جایگاه را به خود اختصاص داد که تیم ملی تنیس کشورمان فروردین ماه سال جاری در گروه دو آسیا و اقیانوسیه با شکست 5 بر صفر مقابل ویتنام حضور خود در این دسته را پس از 13 سال قطعی کرد تا از رتبه 76 به 64 برسد.

همچنین در سال 2016 کویت در بین کشورهای غرب آسیا مقام نخست را داشت که با اعلام رنکینگ جدید در سال 2017 توسط فدراسیون جهانی ، تیم ملی دیویس کاپ ایران جایگاه نخست غرب آسیا را از آن خود کرد و کویت با 2 پله سقوط جایگاه 66 و لبنان با پنج پله سقوط جایگاه 88 رنکینگ دیویس کاپ را کسب کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها