سه قاچاقچی حرفه ای دستگیر شدند

کشف محموله سنگین یک تنی مواد مخدر در بم +عکس

محمد ضیاالدینی از توقیف محموله یکهزار و 97کیلوگرمی مواد مخدر از نوع تریاک در شهرستان بم خبر داد و گفت: با قاچاقچیان عمده مواد مخدر برخورد قاطع قضایی خواهد شد.
کد خبر: ۱۰۱۸۹۲۰
کشف محموله سنگین یک تنی مواد مخدر در بم +عکس

به گزارش جام جم آنلاین، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بم در گفت وگو با میزان از توقیف محموله هزار و 97کیلوگرمی مواد مخدر از نوع تریاک در شهرستان بم خبر داد و گفت: با قاچاقچیان عمده مواد مخدر برخورد قاطع قضایی خواهد شد.

وی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: ظهر امروز با هوشیاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بم این محموله سنگین مواد مخدر مورد شناسایی قرار گرفت و با دستور مقام قضائی سه نفر از قاچاقچیان حرفه ای دستگیر شدند.

این مقام قضایی با بیان اینکه هر سه متهم اهل زاهدان هستند، افزود: قاچاقچیان با جاسازی ماهرانه ای در کف یک دستگاه تریلر کشنده قصد انتقال مواد مخدر را از استان سیستان وبلوچستان به کرمان را داشتند که با تلاش های مامورین انتظامی و طی یکسری اقدامات اطلاعاتی باند مذکور در شهرستان بم مورد ضربه قرار گرفت.

دادستان بم اعلام داشت: در این عملیات یک دستگاه تریلر کشنده ویک دستگاه خودروی سواری از سوداگران مرگ کشف وضبط شده است.

دادستان بم هشدار داد: دستگاه قضایی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر به شدت برخورد قضایی خواهد کرد و اجازه نخواهد داد اشرار نظم و امنیت جامعه را برهم زنند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۳
محمد تبریزی
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
۰
۰
خرما نیست؟ بم ......... مواد .................. یك تن .................... سخت است باورش ................... از اون امارها نیست؟
ایران
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
۰
۰
بهتره سردسته هارودسگیر كنید اینا سه تاواسطه بدشانسند
سعید
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
۰
۰
زلزله بی تقصیراست

نیازمندی ها