بامداد امروز رخ داد

واژگونی مرگبار خودرو در شرق تهران

برخورد شدید یک دستگاه خودرو سواری با جدول کنار خیابان، واژگونی این خودرو و مرگ راننده جوان را رقم زد.
کد خبر: ۱۰۱۷۱۰۳
واژگونی مرگبار خودرو در شرق تهران

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، با تماس رانندگان خودروهای عبوری و اطلاع رسانی این حادثه به سامانه ۱۲۵، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۹۲ با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، ساعت ۲:۴۹ بامداد امروز به خیابان دماوند (مسیر شرق به غرب) اعزام شدند.

فرمانده آتش نشانان اعزامی درباره این حادثه گفت: یک دستگاه خودرو سواری پراید در حال حرکت در خیابان بود که به علت نامعلومی از مسیر اصلی منحرف شده و پس از برخورد شدید با جدول کنار خیابان، واژگون شد.

سید هادی حجازی با اعلام اینکه راننده خودرو سواری در داخل این وسیله نقلیه محبوس شده بود، افزود: نیروهای عملیاتی بی درنگ پس از قرار دادن علائم هشدار دهنده در اطراف محل حادثه، با استفاده از تجهیزات ویژه قسمتی از بدنه خودرو سواری را بریدند و راننده جوان که خانمی حدوداً ۲۱ ساله بود را از اتاقک متلاشی شده وسیله نقلیه خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس دادند.

وی در ادامه گفت: متأسفانه پس از معاینات اولیه از سوی امدادگران اورژانس، مشخص شد راننده جوان در همان لحظات اولیه براثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده است.

این فرمانده آتش نشانی خاطرنشان کرد: آتش نشانان پس از رفع نشتی بنزین خودرو سواری این وسیله نقلیه را به حالت اولیه بازگرداندند.

علت بروز این حادثه رانندگی از سوی کارشناسان پلیس راهور اعلام می شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها