رهبر معظم انقلاب در منزل یکی از شهدای مشهد:

کسانی که حزب‌اللهی‌ها را می‌کوبند به آینده کشور لطمه می‌زنند

نوروزِ رهبر انقلاب، امسال نیز مانند سال‌های گذشته بدون دیدار با خانواده شهیدان سرافراز به پایان نرسید.
کد خبر: ۱۰۱۶۸۷۲

یکی از این شهیدان، شهید غلامرضا صمدیان از مشهد مقدس بود. معظم‌له با حضور در منزل این شهید سرافزار نکاتی بیان فرمودند که پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، نظر به اهمیت آن در مسیر رشد جوانان انقلابی، بخش‌هایی از بیانات را منتشر کرده است:

«ان‌شاءالله جوانان ما قدر بدانند، کار کنند و خودشان را بسازند. این کشور به جوان‌های انقلابی و حزب‌اللهی و مومن احتیاج دارد. آن کسانی که در تبلیغاتشان، در حرف‌هایشان حزب‌اللهی را می‌کوبند، بسیجی را می‌کوبند، جوان‌های مومن را می‌کوبند، نمی‌فهمند چه‌کار دارند می‌کنند؛ در واقع دارند به کشور و آینده‌ کشور لطمه می‌زنند.

هر چه که معلوماتتان بیشتر باشد در محیط دینی و انقلابی می‌توانید مفیدتر باشید. ... درستان را پیش ببرید و خط بسیجی و انقلابی را از دست ندهید. بدانید که راه لغزنده‌ای است. یعنی یک رفیق بد، یک مشاور بد، یک استاد بد، یک حادثه‌ نامناسب گاهی پای انسان را می‌لغزاند، انسان باید حواسش جمع باشد، این حواس‌جمعی در تعبیرات قرآنی اسمش چی است؟ تقوا... اینها را اگر مراقبت کنید ان‌شاءالله آینده‌ شما از گذشته‌تان خیلی بهتر خواهد شد و ان‌شاءالله برای کشورتان، برای اسلام، برای انقلاب، برای نظام مفید خواهید بود در آینده، به حول و قوه‌ الهی.»

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها