جهانبخش: برابر بزرگان هلند خوب بودیم

آلکمار هلند در شرایطی در هفته بیست و نهم لیگ فوتبال این کشور موسوم به اردیویژه به شکست 4 بر یک برابر آژاکس آمستردام تن داد که علیرضا جهانبخش ستاره تیم ملی ایران و عضو این باشگاه نمایش تیمش را ناامیدکننده دانست.
کد خبر: ۱۰۱۶۸۲۸

علیرضا جهانبخش به سایت باشگاه آلکمار گفت: آژاکس در خانه بازی می‌کرد و سعی در ایجاد هراس در ما داشت و این مساله طبیعی است. پس از 20 دقیقه توانستیم بهتر کار کنیم و بازی خوبی انجام دادیم. ما توپ را بیشتر در اختیار داشتیم و فرصت‌هایی خلق کردیم، اما به گل نرسیدیم. خوشبختانه در آغاز نیمه دوم به گل رسیدیم.

پس از به ثمر رسیدن گل تساوی‌بخش آلکمار توسط وخورست روی پاس جهانبخش، دو تیم رقابت برابری داشتند، اما سانچز گل دوم آژاکس را به ثمر رساند. جهانبخش در این خصوص اظهار کرد: هنوز هم نمی‌دانم که آیا این اتفاق یک چالش بود یا نه، اما به هر حال باعث شد تا شرایط بازی برای آلکمار سخت‌تر شود. پیش از گل سانچز فرصت‌های اندکی داشتیم، اما تیم آژاکس با استفاده از فرصت‌های خود توانست اختلاف نتیجه را بیشتر کند. آلکمار در این فصل برابر سه تیم بالای جدول یعنی فاینورد، آیندهوون و آژاکس مغلوب شده است. جهانبخش دراین باره تصریح کرد: ما به طور کلی برابر این تیم‌ها خوب بازی کردیم، اما فرصت‌ها را نتوانستیم به گل تبدیل کنیم. در مقابل آنها از کوچک‌ترین فرصت‌ها برای کسب امتیاز و گلزنی بهره می‌برند، اتفاقی که در بازی امروز آلکمار برابر آژاکس رخ داد.

در لیگ هلند فاینورد با 72 امتیاز پیشتاز است و آلکمار با 42 امتیاز در رده ششم قرار دارد!

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها