jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۰۱۶۰۰۲   ۱۶ فروردين ۱۳۹۶  |  ۱۱:۲۳

رئیس پلیس راهور تهران گفت: طرح های ترافیک سال 96، از امروز اعتبار دارد.

اعتبار طرح‌های ترافیک 96 از امروز

به گزارش جام جم آنلاین، سردار محمدرضا مهماندار در گفت و گو با میزان اظهار داشت: براساس برنامه ریزی های انجام شده، طرح های ترافیک سال 96 از امروز دارای اعتبار بوده و افرادی که این طرح را دارند می توانند در محدوده زوج و فرد و طرح ترافیک تردد کنند.

وی افزود: با توجه به اینکه هنوز تعدادی از متقاضیان طرح ترافیک امسال، طرح های خود را دریافت نکرده اند، با موافقت پلیس این طرح تا آخر فروردین ماه اعتبار دارد و دارندگان طرح های سال 95 می توانند در محدوده تردد کنند.

به گفته رئیس پلیس راهور تهران، طرح ترافیک از ساعت 6:30 صبح تا 17 و طرح زوج و فرد از ساعت 6:30 صبح تا 19 اجرا می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر