jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۰۱۳۲۸۰ ۰۱ فروردين ۱۳۹۶  |  ۱۰:۵۱

وزیر خارجه ایالات متحده آمریکا در یک پیام نوروزی به همه کسانی که این «سنت باستانی» را جشن می گیرند، تبریک گفت.

وزیر خارجه آمریکا عید نوروز را تبریک گفت

به گزارش جام جم آنلاین از العالم، رکس تیلرسون در پیامی که روی وبسایت وزارت خارجه ایالات متحده آمریکا قرار گرفته، از امید در نوروز نوشت و یادآور شد: من نوروزی شاد و موفق را برای همه کسانی که در سراسر دنیا این سنت باستانی را گرامی می دارند و آغاز کننده بهار و سال نو است، آرزو می کنم.

در این پیام آمده است: ما مشتاق جشن گرفتن این بهار تازه با هم هستیم، نوروز زمانی برای نگاه کردن به سالی پیش رو با امید و خوش بینی است. با امید به این که نوروز صلح و سعادت را برای همه به ارمغان بیاورد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
كامران
Germany
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۰۱
بی خود كرده! از یك طرف همه جا ایران هراسی راه انداختند و از طرف دیگر برای خودنمایی تبریك هم می گویند. وانگهی نام ایران را كه سرچشمه ی نوروز است نام نبرده. چون دی ان ای آمریكایی با حقه بازی و دروغ و جنگ طلبی در هم آمیخته. نگاهی به تاریخ هفتاد سال اخیر نشان می ده كه چقدر در سرتاسر جهان جنگ راه انداختند و چه انسان های بی گناهی در جنگ ها و كودتاها و جنگ های داخلی و تروریست های دست آموزشان كشته شده اند.
۰
۰

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

چشم‌انداز روشن برای هم‌افزایی ملی

چشم‌انداز روشن برای هم‌افزایی ملی

یکی از موضوعات مهمی که امروز به‌شدت به آن نیاز داریم این است که قوا خارج از مسائل جناحی به موضوعات نگاه کنند و منافع مردم را مرجح بر نگاه سیاسی و جناح‌بازی‌ها و سیاست‌زدگی ببینند.

بوی نفت و خون

بوی نفت و خون

حالا می‌خواهید بگذارید پای سنگدلی یا احساس نداشتن یا هر چیز دیگر. هر چه باشد، دیوارها و خیابان‌ها خیلی دیرتر از انسان‌ها خاطرات را فراموش می‌کنند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر