jamejamonline
کرمانشاه عمومی کد خبر: ۱۰۱۰۲۹۸   ۱۹ اسفند ۱۳۹۵  |  ۱۴:۴۰

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه با حضور در منزل مرحوم احمد عزیزی، مراتب تسلیت معاون امور استان های صدا و سیما به خانواده آن مرحوم را ابراز کرد.

حضور مدیرکل صدا و سیمای کرمانشاه در منزل مرحوم احمد عزیزی

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی معاونت امور استان‌های صدا و سیما، در پی درگذشت احمد عزیزی شاعر نامدار انقلابی کشورمان، مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه به نمایندگی از دکتر دارابی معاون امور استان‌های رسانه ملی و به منظور عرض تسلیت به خانواده آن مرحوم در منزل او حضور یافت.

رضا رحیمی با حضور در منزل مرحوم احمد عزیزی، ضمن تسلیت به مناسبت این ضایعه دردناک برای جامعه فرهنگی و هنری کشورمان، مراتب همدردی دکتر دارابی با خانواده آن مرحوم را به اطلاع ایشان رساند.

احمد عزیزی شاعر و ادیب توانمند کشورمان بود که در زمینه شعر آیینی و انقلاب با درونمایه‌ای عرفانی فعالیت می‌کرد؛ وی آثار متعددی به نظم و نثر از خود بجا گذاشته که از آن جمله می‌توان به «کفش‌های مکاشفه» اشاره کرد.

او شاعری با سبک منحصر به فرد بود که سعی داشت معنویت و عرفان اسلامی را با فرم جدیدی از مثنوی در شعر معاصر بیان کند.

مرحوم عزیزی 9 سال پایانی عمرش را در حالت بیماری و اغما به سر برد و سرانجام بعد از ظهر روز دوشنبه ۱۶ اسفندماه ۱۳۹۵ در سن ۵۸ سالگی دعوت حق را لبیک گفت و به سرای باقی شتافت.

گفتنی است رهبر معظم انقلاب در جریان سفر سال 1390 به استان کرمانشاه، با حضور در بیمارستان امام رضا(ع) از عزیزی عیادت فرمودند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس کرمانشاه - یادداشت

بیشتر
بدون اغماض؛ کوتاهی برخی مدیران استانی را در خصوص امنیت سرمایه گذاری تشریح کنیم

بدون اغماض؛ کوتاهی برخی مدیران استانی را در خصوص امنیت سرمایه گذاری تشریح کنیم

طی چند روز گذشته گزارشی از تحلیل امنیت سرمایه گذاری توسط اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه مطرح و اعلام شد که استان کرمانشاه جایگاه دهم بین ۳۱ استان کشور را در خصوص میزان امنیت سرمایه گذاری دارد.

اختلال اضطراب فراگیر چیست؟

اختلال اضطراب فراگیر چیست؟

همه ی ما برخی از مواقع نگران می شویم. نگران موضوعاتی که شاید اتفاق بیفتند. ولی کسانی که اختلال اضطراب فراگیر دارند علایم این اختلال در زندگی طبیعی آن ها تداخل ایجاد می کند.

نیازمندی ها