jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۰۹۴۴۶   ۱۷ اسفند ۱۳۹۵  |  ۱۱:۱۳

در نظرسنجی اخیر وبسایت رسمی باشگاه رئال مادرید اسپانیا مشخص شده که بیش از 70 درصد از هواداران رسمی این باشگاه، تیم فوتبال بدون BBC (بیل، بن‌زما و رونالدو) را برابر ناپولی به تیم مجهز به مثلث BBC ترجیح می‌دهند.

هواداران رئال BBC نمی‌خواهند!

به گزارش جام جم آنلاین ،کریستیانو رونالدو (C)، گریت بیل (B) و کریم بنزما (B)، سه ستاره تاثیرگذار و گلزن رئال مادرید هستند که در لالیگا خوش درخشیده‌اند اما مصدومیت کریس، محرومت گرت بیل و کم فروغ بودن بنزما در چند بازی اخیر مادرید در لالیگا باعث شده تا هواداران به عملکرد مثبت ستارگان جوانی چون ایسکو، خامس و موراتا اعتقاد بیشتری پیدا کنند. رئال مادرید در بازی رفت مقابل ناپولی به پیروزی رسیده و البته در بازی امشب کار چندان سختی در پیش ندارد. شاید این میدان برای حضور نیمکت نشینان آماده مادرید مناسب باشد اما در هر حال زیدان برای موفقیت در بازی امشب ترکیب خود را می‌چیند و خیال استفاده از تیم دوم خود را ندارد. در نظر سنجی اخیر وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید اسپانیا مشخص شده بیش از 70 درصد از هواداران رسمی این تیم علاقه‌ای به تماشای مثلث BBC در ترکیب تیم ندارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر