jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۰۹۰۹۶   ۱۷ اسفند ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: با توجه به رشد و توسعه صورت‌ گرفته در لرستان، رشته‌های گردشگری، شیلات و محیط‌زیست مورد نیاز استان هستند.

به گزارش فارس، محمد فرهادی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در استان لرستان 100 هزار دانشجو وجود دارد، اظهار داشت: با توجه به رشد و توسعه صورت‌گرفته در لرستان رشته‌های گردشگری، شیلات و محیط‌زیست مورد نیاز استان هستند.وی با تاکید بر اینکه دانشگاه‌ها باید با دستگاه‌های اجرایی همکاری و هم‌افزایی داشته باشند، افزود: در طی این همکاری مشکلات و مسائل استان برطرف می‌شود.

فرهادی در خصوص رشته‌های گردشگری و شیلات در دانشگاه‌های لرستان گفت: استان لرستان توانسته مجوز رشته‌های تحصیلی گردشگری، شیلات و محیط‌زیست را بگیرد که بعد از طی کردن مراحلی مقطع کارشناسی ارشد رشته‌های مذکور فعال خواهند شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

فهم مسؤولانه

فهم مسؤولانه

 انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 برگزار شد و این بار هم مثل همیشه مردم ما با درایت و هوشمندی، در یک جشن ملی و سیاسی، حضور شکوهمندی داشتند.

حق مطالبه از مسؤولان

حق مطالبه از مسؤولان

جایگاه مردم در حكومت مردم‌سالاری دینی اساسی و غیرقابل‌انکار است.حضورمردم پای صندوق‌های رأی یكی ازتجلیات این موضوع است اما صرفا محدود به آن نیست بلكه مطالبات مردمی هم جزئی از وظایف حكومت برآمده از مردم‌سالاری دینی است. ما در اندیشه مردم‌سالاری دینی هم برای مردم حق قائلیم و هم وظیفه.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر