jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۰۹۰۶۹   ۱۷ اسفند ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گفت: اعطای تسهیلات به اقامتگاه‌های بومگردی استان در دستور کار بوده و نیازمند مشارکت همه‌جانبه مسئولان مربوط است.

به گزارش فارس، کریم حبیبی‌انبوهی در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان قزوین، اظهار داشت: در ایام نوروز روستاها از جاذبه‌های گردشگری در استان به شمار می‌روند و روستاییان میزبان گردشگران و مسافران هستند.وی ادامه داد: دستورالعمل‌های نوروزی برای 530 دهیار استان قزوین ارسال و مجموعه اقدامات در روستاها ابلاغ می‌شود.مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین اضافه کرد: تاکنون در زمینه هماهنگی با روستاها و بخش‌ها به منظور برنامه‌های نوروزی از مجموع 19 بخش استان، جلسات 15 بخش با حضور مسئولان مربوطه برگزار شده است.

حبیبی‌انبوهی یادآور شد: اعطای تسهیلات به اقامتگاه‌های بومگردی استان قزوین در دستور کار بوده و نیازمند مشارکت همه‌جانبه مسئولان مربوط است.

مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین گفت: در اعطای تسهیلات روستایی طرح‌های گردشگری در اولویت هستند چراکه ظرفیت ویژه‌ای در روستاهای استان قزوین وجود دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایتخت ایران اسلامی و ضرورت توسعه فرهنگی و هنری

پایتخت ایران اسلامی و ضرورت توسعه فرهنگی و هنری

تهران به تعبیر بسیاری از اساتید و فعالان فرهنگی به عنوان پایتخت فرهنگی کشور محسوب می‌شود و بیشتر رویدادهای مهم فرهنگی و هنری و رسانه‌ای کشور در حوزه این کلانشهر روی می‌دهد و به نوعی جهتگیری و سمت و سوی فعالیت‌ های فرهنگی کشور در ارتباط با فعالیت‌ های انجام شده در این کلانشهر تعریف می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر