jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۰۸۷۷۳   ۱۶ اسفند ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

جلال تهرانی در تازه‌ترین تجربه‌ تئاتری خود، سونات پاییزی نوشته اینگمار برگمان، نویسنده و کارگردان سوئدی را اجرا می‌کند و گلچهره سجادیه و بهاره رهنما هم بازیگران آن هستند.

به گزارش ایسنا، این نخستین تجربه تهرانی در مقام کارگردان است که از میان نمایشنامه‌های خودش اجرا نمی‌شود. سونات پاییزی،‌ پیش از این توسط اینگمار برگمان به یک فیلم سینمایی تبدیل شد و مورد توجه قرار گرفت.

این نمایش، فروردین و اردیبهشت سال 96 در سالن سمندریان تماشاخانه‌ ایرانشهر به صحنه می‌رود. سونات پاییزی، داستان زن پیانیست مشهوری است که پس از سال‌ها به دیدار دخترش که با او رابطه چندانی نداشته،‌ آمده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر