jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۰۰۷۰۸۰   ۱۰ اسفند ۱۳۹۵  |  ۰۱:۰۷

مفتیان داعشی هر روز برای اهداف پلید این گروهک تروریستی فتواهای جدیدی صادر می‌کنند.

پای آدمخواری به کتاب‌های درسی داعش باز شد!

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم کتابچه‌ای سرّی مربوط به گروهک تروریستی داعش یافت شده است که از آموزش‌های عجیب و وحشتناک در مدارس تحت تسلط آنها خبر می‌دهد. در این کتابچه که گروه محققان کویلیام (مستقر در انگلیس) آن را پیدا کرده است صفحاتی وجود دارد که به دانش‌آموزان آموزش می‌دهد در شرایط اضطرار جنگی هم‌نوع و هم‌جنس غیرمسلمان و یا مسلمان خود را بکشند و بخورند.

یکی از اعضای این گروه تحقیقاتی می‌گوید: "در این کتاب چیزهای زیادی آموزش داده می‌شود اما یکی از وحشتناک‌ترین موارد، بخشی است که به دانش‌آموزان آدمخواری را یاد می‌دهد".

در این کتابچه درسی آمده است چنانچه در شرایط اضطرار قرار گرفتید و چیزی برای خوردن یافت نشد می‌توانید فرد دیگری را بکشید و گوشتش را مصرف کنید؛ حالا این فرد می‌تواند غیرمسلمان باشد یا مسلمانی باشد که اسلام موردنظر آنها را قبول ندارد!

وحشتناک‌تر این است که در این کتابچه حتی توضیح داده شده که چه قسمت‌هایی از بدن خورده و چگونه گوشت آن آماده شود. طبق گزارش‌ها داعشی‌ها یک مادر عراق را مجبور کرده‌اند که از بقایای جسد پسرش برای آنها غذا تهیه کند و حتی خودش را مجبور کرده‌اند که از آن بخورد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

اعلام آتش‌ بس از سوی کابینه نتانیاهو، آن هم پس از 11روز کودک‌کشی و بمباران همه نقاط فلسطین توسط رژیم‌صهیونیستی، پیروزی بزرگی برای فلسطینیان محسوب می‌شود.

نان در خون مردم زدن

نان در خون مردم زدن

«این که آنها آتش‌ بس یکطرفه اعلام کنند و تجاوزها و کشتارهایشان متوقف شود، خوب بوده اما کافی نیست. مساله اصلی قدس است.»

آسمان ابری کابل

آسمان ابری کابل

یک: «ما هزاره‌ها را پنجاه‌پنجاه و صدتاصدتا می‌کشیم و چنان مرموز هم می‌کشیم که این‌ها نمی‌دانند از کجا زده شدند.» اینها را عبدالمنان نیازی گفته است، پس از آنکه مذهب هزاره‌ها، یعنی تشیع را «دروغین» خواند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر