jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۰۰۵۰۶۷   ۰۴ اسفند ۱۳۹۵  |  ۱۵:۰۱

«عمار مصطفی یوسف» والی داعش در تلعفر عراق، در جریان عملیات آزادسازی این شهر کشته شد.

والی داعش در تلعفر کشته شد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از العالم، نیروی هوایی عراق روز چهارشنبه مواضع داعش در روستای عین طلاوی در غرب تلعفر را هدف قرار داد که در پی آن "عمار مصطفی یوسف" که گفته می شود والی داعش در تلعفر بود، از پا درآمد.

همچنین گردان های علی اکبر و لواء الحسین الحشد الشعبی اعلام کرد که روستای عین طلاوی را آزاد کرده است اما گروه داعش، عناصر خود را به عنوان تک تیرانداز در مرکز روستاها نشر داده و اسلحه های سنگین را به تپه های اطراف منتقل می کند.

الحشد الشعبی (بسیج مردمی) در بیانیه ای اعلام کرد که پس از آزادی چهار روستای تلعفر، پیش روی به دیگر روستاهای این شهرستان ادامه دارد و نیروهای داعش به سرعت در حال تخلیه آن هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

نیویورک‌ پست با اشاره به نتایج نظرسنجی هفته گذشته، درخصوص وضعیت رئیس‌ جمهور آمریکا، جو بایدن که با موجی از انتقادها درباره آنچه در افغانستان روی می‌دهد، مواجه است، تاکید کرد از هر ۱۰ آمریکایی شش نفر معتقدند کشور در حال خارج شدن از مسیر است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها