jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۱۰۰۲۳۶۸   ۲۷ بهمن ۱۳۹۵  |  ۱۲:۱۶

دبیر اتاق اصناف بهارستان خبرداد:

۲۰ هزار واحد صنفی بهارستان در خطر آتش سوزی

دبیر اتاق اصناف بهارستان با اشاره به وجود ۲۱ هزار واحد صنفی در شهرستان بهارستان از ساخت و سازهای ناایمن و فاقد استاندارد در این شهرستان انتقاد کرد.

۲۰ هزار واحد صنفی بهارستان در خطر آتش سوزی

به گزارش جام جم آنلاین ، علی میرزایی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران گفت: فقط ۳۰ درصدِ واحدهای تولیدی و صنفی شهرستان بهارستان در محیط ایمنی برای کار فعالیت دارند که البته نمی توان گفت که همین مقدار هم از امنیت مطلوب و صد در صدی برای فعالیت برخوردارند.

وی در ادامه فعالیت رسته تولید کیف و کفش بهارستان را در محیطی ناایمن و فاقد استاندارد مورد اشاره قرار داد و افزود: تعداد واحدهای نا ایمنی که در رسته تولید کیف و کفش فعالیت دارند، بسیار زیاد هستند، متاسفانه تولیدکننده های کفش در زیر زمین های ناامنی مشغول به کارند به طوری که در سال گذشته چند واحد تولیدی و صنفی در بهارستان بر اثر آتش سوزی جان خود را از دست دادند.

میرزایی ادامه داد: نجاران بهارستان و پرداخت کاران شیرآلات و تجهیزات نیز در واحدهای فاقد استحکامی مشغول به کار هستند؛ بعضا دیده می شود که آنها در واحدهایی با سقف شیروانی فعالیت می کنند.

دبیر اتاق اصناف بهارستان با بیان این که حادثه دلخراش پلاسکو هشداری است تا به ساخت های و ساز غیرمجاز و غیرایمن پایان دهیم، تصریح کرد: متاسفانه اغلب ساخت و سازهای بهارستان فاقد استحکام کافی و بدون رعایت اصول فنی و ایمنی انجام شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

عوامل کاهش نرخ ارز

عوامل کاهش نرخ ارز

سیزدهمین انتخابات ریاست‌ جمهوری به پایان رسید و در روز اعلام نتایج بازارهای طلا، سکه و ارز کاهش قیمت را تجربه کردند و بورس نیز در دو روز گذشته سبزپوش بود.

بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر