jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۰۰۰۱۰۴   ۲۱ بهمن ۱۳۹۵  |  ۱۰:۴۹

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تغییر محل مجمع تشخیص مصلحت نظام را تکذیب می‌کنم و به نیاوران نمی‌رویم.

محسن رضایی: تغییر مکان مجمع تشخیص مصلحت نظام صحت ندارد

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در برنامه شرایط خاص در شبکه سه سیما گفت: آرزوی من پایان یافتن دعواهای روشن فکران و انقلابیون است، مردم باید مسئولانی را انتخاب کنند که سیاست‌های اقتصادی را به خوبی اجرا کنند.

وی با بیان اینکه جوانگراترین مسئول نظام هستم، گفت: همین جا باید بگویم اگر مسئول بودم از اشتباه جوانان نمی‌ترسیدم.

رضایی درباره استفاده از شبکه‌های مجازی هم تاکید کرد: استفاده از شبکه‌های مجازی نیاز امروز است و ما نمی‌توانیم در این حوزه ساکت بنشینیم اتفاقا به جوانان استفاده از فضای مجازی را توصیه می‌کنم اما متاسفانه مسئولان برای ساده کردن کار خود فضای مجازی را فیلتر می‌کنند.

وی در مقایسه موقعیت ایران و دشمنان کشورمان گفت: ما از نظر امنیتی و نظامی بر آمریکا ترکیه و عربستان برتری داریم اما از نظر اقتصادی عقب هستیم و باید واقعیت‌ها را گفت اما اگر سیاست‌های ابلاغی و اصل ۴۴ اجرا می‌شد در اقتصاد کشور یک انقلاب به وقوع می‌پیوست، در این زمینه صداوسیما باید در رابطه با عدم اجرای سیاست‌های کلی از مسئولان مطالبه گری کند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین با رد شایعاتی درباره جابه جایی مکان مجمع گفت: تغییر محل مجمع تشخیص مصلحت نظام را تکذیب می‌کنم و قرار نیست ما به نیاوران برویم.

وی در بخش دیگری از سخنانش درباره شوخی ببا وی در فضای مجازی گفت:بعضی از شوخی‌ها با من در فضای مجازی مفید است چون نقد گونه است؛ قشنگ‌ترین شوخی با من در فضای مجازی بارها نامزد شدن من در انتخابات است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

انتظار و ایده‌آل ایران این است که آمریکا و غرب براساس چارچوب‌ها و قواعد بین‌المللی به تعهدات خود در قبال ایران و توافق برجام عمل کنند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر