jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۹۹۸۶۲   ۲۱ بهمن ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مدیر بیمه برکت خوزستان گفت: در قالب طرح برکت خانواده، با هدف حمایت از زوج‌های نابارور، از سال گذشته تاکنون 12 فرزند زوج‌های نابارور مناطق محروم خوزستان به دنیا آمده‌اند. محمد‌صادق هزاردستان اظهار کرد: این طرح از سوی بنیاد برکت، به رایگان در مناطق محروم کشور در حال اجراست.

وی گفت: در این مدت، یکهزار زوج نابارور مناطق محروم خوزستان ‌شناسایی و حدود 500 زوج به مراکز درمانی معرفی شده‌اند.

وی افزود: تعدادی از این زوج‌ها در حال طی مراحل مقدماتی، نمونه‌گیری و آزمایش‌های اولیه و تعدادی در حال گذراندن روند درمان هستند که 40 مورد باردار شده‌اند که تاکنون 12 فرزند به دنیا آمده و بقیه در انتظار فرزند هستند.

هزاردستان ادامه داد: زوج‌ها تا زمان انجام زایمان و حتی پس از آن، در صورت نیاز به مراقبت از آنها و فرزندان، مورد حمایت رایگان قرار می‌گیرند. وی ابراز امیدواری کرد بنیاد برکت بتواند با این طرح، آرزوی بچه دار شدن تمام زوج‌های نابارور که به دلیل مشکلات مالی، توانایی تامین هزینه‌های درمان ناباروری را ندارند، به واقعیت نزدیک کند. / ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر