jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۹۹۱۴۹   ۱۹ بهمن ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌ها، شهریور سال آینده به میزبانی استان فرهنگی کردستان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، استاندار کردستان با حمایت از برگزاری بیستمین جشنواره تولیدات مراکز صداوسیما گفت: یکی از جشنواره‌هایی که می‌تواند به معرفی کردستان و به تصویر کشیدن توانمندی‌های آن کمک کند، جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز صداوسیماست.

عبدالمحمد زاهدی حضور هنرمندان و فعالان فرهنگی 33 مرکز صداوسیما از 30 استان کشور را اقدامی خوب برای ارتقای هنر در کشور و توسعه فعالیت‌های صداوسیما دانست و افزود: این جشنواره به علت بازتاب گسترده خود در سطح ملی، زمینه‌ای برای توسعه استان کردستان خواهد بود.

زاهدی به توافق صورت گرفته با معاونت امور استان‌های سازمان صداوسیما برای برگزاری بیستمین دوره جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌ها در سنندج اشاره کرد و گفت: این جشنواره شهریور سال آینده به مدت سه روز با شرکت 33 مرکز استانی صداوسیما برگزار خواهد شد.

وی با بیان این‌که به فرموده رهبر معظم انقلاب، کردستان یک استان فرهنگی است، تصریح کرد: مطمئنم مردم کردستان با توجه به غنای فرهنگی خود نهایت همکاری را برای برگزاری مطلوب و بی‌نظیر این جشنواره به کار خواهند بست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

بعد از شکل‌گیری پیمان شانگهای در سال2001، برخی صاحب‌نظران و کارشناسان علوم سیاسی از آن به عنوان ناتوی شرقی نام بردند. معتقدم این سازمان از ناتو اهمیت بیشتری دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها