jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۹۹۸۸۱۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۵  |  ۱۳:۰۵

ترامپ در واکنش به حکم دادگاه استیناف:

اتفاقی بی افتد قاضی و دستگاه قضایی مقصر اند

دونالد ترامپ در واکنش به حکم قاضی فدرال درمورد لغو ممنوعیت ورود مهاجرین برخی کشورها به این آمریکا گفت : اگر اتفاقی بیفتد ما دستگاه قضایی را مسئول دانسته و سرزنش می کنیم .

اتفاقی بی افتد قاضی و دستگاه قضایی مقصر اند

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایندیپندنت، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در انتقاد از لغو فرمان وی برای ممنوعیت موقت ورود افراد از هفت کشور عمدتا مسلمان به آمریکا از سوی قاضی فدرال گفت: نمی توانم باور کنم که یک قاضی کشور را به خطر می اندازد و در صورت هر گونه حمله به کشور آمریکا ، او و سیستم قضایی را سرزنش می‌کنیم و مردم علیه او خواهند بود.

وی تاکید کرد: به دستگاه امنیت داخلی دستور دادم افرادی که وارد آمریکا می‌شوند را با دقت زیاد کنترل کنند.

گفتنی است که در پی صدوراین فرمان ترامپ، صدها نفر از مسافران و مهاجران این کشورها بیش از یک هفته در سردرگمی گرفتار شده و برخی در فرودگاه ها بازداشت شدند. همچنین منجر به برپایی تظاهرات و اعتراضات در برابر این حکم دولت جدید ایالات متحده آمریکا از سوی شهروندان شد .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر