jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۹۹۷۸۶۲   ۱۶ بهمن ۱۳۹۵  |  ۰۹:۳۱

بر خلاف اخبار روز گذشته باشگاه پرسپولیس از نقل و انتقالات زمستانی محروم نیست و قرار هم نیست از سوی فیفا به دلیل بدهی به سرمربی پیشین خود یعنی مانوئل ژوزه محروم شود.

خبر روز: پرسپولیس قطعا از نقل و انتقالات محروم نیست (عکس)

به گزارش جام جم آنلاین ، احتمال محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات زمستانی هواداران این تیم را با نگرانی بسیار بزرگی روبرو کرده بود اما خبری خوش برای پرسپولیسی ها رسیده است.

با مراجعه به پنل نقل و انتقالات فیفا می توان مشاهده کرد که سیستم ورودی باشگاه پرسپولیس به پنجره نقل و انتقالات بسته نیست، برخلاف چیزی که برای استقلال و تراکتورسازی وجود دارد. در واقع عکسی که در ادامه می بینید چیزی است که مسئولان پرسپولیس برای راحت کردن خیال هواداران منتشر کرده اند.

پرسپولیسی ها هیچ مشکلی بابت نقل و انتقالات ندارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر