jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۹۹۴۳۵۹   ۰۶ بهمن ۱۳۹۵  |  ۱۰:۳۰

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری تهران، گفت: آتش نشان ها عملیات جستجوی پیکرهای پاک شهدای آتش نشان در زیر آوار پلاسکو را به صورت دستی و بدون بهره گیری از ماشین آلات آغاز کرده اند.

زمان اتمام آواربرداری پلاسکو مشخص نیست / جستجوها ادامه دارد

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، سعید شریف زاده گفت: عملیات آوار برداری در ساختمان پلاسکو همچنان ادامه دارد و از صبح امروز اقدامات برای بازگشایی معبر خیابان جمهوری در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: تمام تلاش ما این است که معبر خیابان جمهوری باز شود تا کسبه و اصناف شاغل در محدوده ساختمان پلاسکو با مشکل مواجه نشوند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه اقدامات آواربرداری در ساختمان پلاسکو از حساسیت بالایی برخوردار است اظهارکرد: اقدامات آواربرداری از حساسیت بالایی برخوردار است زیرا به دنبال این هستیم که به پیکر شهدای محبوس در زیر آوار هیچ آسیبی وارد نشود.

شریف زاده در خصوص آخرین اقدامات صورت گرفته به منظور آواربرداری ساختمان پلاسکو تصریح کرد: روند آوار برداری همچنان ادامه دارد و آتش نشان ها توانسته اند اکنون به طبقه منفی یک ساختمان برسند.

وی ادامه داد: در این مرحله، کار جستجوها برای شناسایی پیکرهای افراد محبوس در زیر آوار به صورت انفرادی و گروهی آغاز شده و نیروهای ما بدون ماشین آلات به جستجوهای خود می پردازند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی با بیان اینکه نمی توان زمان بندی خاصی برای اتمام آواربرداری ها در نظر گرفت گفت: برای اتمام عملیات آواربرداری ساختمان پلاسکو و ادامه تجسس ها، نمی توان زمان مشخصی را اعلام کرد و تلاش های آتش نشان ها همچنان ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها