jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۹۹۱۹۶۵   ۳۰ دی ۱۳۹۵  |  ۰۹:۳۷

علیرضا منصوریان روزها و هفته های بحرانی را پشت سر گذاشته است.

شایعه در شهر: استعفای منصوریان نزدیک است!

به گزارش جام جم آنلاین ، از نتیجه گیری بد گرفته تا اختلاف با مهدی رحمتی او را در بدترین شرایط مربی گری اش قرار داد. او هرگز تا به این اندازه در مربی گری تحت فشار قرار نگرفته بود.

اما خبر یک منبع آگاه از اتفاقی جدید در استقلال پیش بینی می کند. در حالی که مدت زمان زیادی تا دیدار حساس و بسیار مهم با السد قطر در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا باقی نمانده است آخرین اخبار حاکی از این است در صورتی که استقلال مقابل صنعت نفت هم نتیجه نگیرد استعفای منصوریان قطعی است.

این خبر از سوی یکی از کانال های تلگرامی باشگاه استقلال که 184 هزار عضو هم دارد تایید شده. البته زمانی که یک مربی نتیجه نگیرد کنار گذاشته شدن یا استعفایش طبیعی است اما این درباره سرمربی تیمی مثل استقلال سر و صدای بیشتری خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر