نوانما اخبار کد خبر: ۹۹۰۶۷۱   ۲۷ دی ۱۳۹۵  |  ۱۳:۴۲

نیکول کیدمن که چند روز پیش سخنانی در حمایت از دونالد ترامپ زده بود زده بود مورد اعتراض گسترده قرار گرفت، اعتراضاتی که باعث واکنش این بازیگر زن شده است.

اعتراض وحشتناک به نیکول کیدمن برای حمایتش از ترامپ

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرآنلاین، این باریگر چند روز پیش گفته بود که الان زمان اتحاد و حمایت از رییس‌جمهور منتخب است. بیان این موضع از سوی کیدمن در برنامه ویکتوریا دربی‌شایر با انتقاد‌ات گسترده‌ای روبه‌رو شده بود و در نهایت او را مجبور به واکنش کرد.

این بازیگر ۴۹ ساله سخنان خود را پشتیبانی ساده‌ای از دموکراسی و قانون اساسی آمریکا دانست. او در این باره گفت:‌ «قصد داشتم باور خود به دموکراسی و قانون اساسی را بیان کنیم. به همین سادگی.»

او در ادامه افزود: «من فقط گفتم الان دیگر ترامپ انتخاب شده است و ما به عنوان یک کشور باید از هر کسی که رییس‌جمهور شده است حمایت کنیم چون این اصلی است که کشور براساس آن بنا شده است.»

کیدمن در هاوایی به دنیا آمده و در استرالیا بزرگ شده است. او تابعیت دو گانه دارد و سفیر حسن‌نیت سازمان ملل است. این بازیگر که معمولا تمایلی به صحبت درباره مسائل سیاسی ندارد با اشاره به تعهدش برای فعالیت در زمینه مسائل بانوان گفت: «من به اظهارنظرهای سیاسی به صورت عمومی تمایلی ندارم و هیچ گانه در استرالیا و آمریکا اقدام به این کار نکرده‌ام.»

بازیگر «مولن روژ» در ادامه با اشاره به دونالد ترامپ گفت: «او به هر صورت اکنون دیگر انتخاب شده است و ما باید این را بپذیریم.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: