jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۹۰۴۶۸   ۲۷ دی ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

عامل جنایت خونین اراک برای مشخص شدن سلامت روانی، با دستور بازپرس پرونده به پزشکی قانونی معرفی شد . این مرد 26 ساله که عباس نام دارد، زمانی که فقط چند روز بود با سپردن وثیقه 200 میلیون تومانی از زندان شهر اراک بیرون آمده بود به دلیل کینه‌ای که از دو خانواده داشت، سحرگاه چهارشنبه گذشته دست به سلاح برد و به قصد انتقامگیری، شش نفر را کشت و سه نفر را نیز زخمی کرد.

خسرو شجاعیان، بازپرس شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب شهر اراک درباره آخرین روند رسیدگی به‌این پرونده به جام‌جم گفت: متهم در همان مراحل اولیه اعتراف کرد به قصد کینه و اختلافی که از هردو خانواده به دل داشته، دست به این جنایت زده است.

وی ادامه داد: اکنون متهم بعد از تفهیم اتهام بابت شش فقره قتل، حمل سلاح و استفاده از آن و زخمی کردن عمدی سه نفر و نیز جرایم دیگری روانه زندان شده است. تحقیقات از او همچنان ادامه دارد . بازپرس پرونده افزود: متهم برای بررسی سلامت روانی‌اش به پزشکی قانونی معرفی شده و منتظر نتیجه کارشناسان پزشکی قانونی در این باره هستیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

انتظار و ایده‌آل ایران این است که آمریکا و غرب براساس چارچوب‌ها و قواعد بین‌المللی به تعهدات خود در قبال ایران و توافق برجام عمل کنند.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر