jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۹۸۷۶۹۲   ۱۹ دی ۱۳۹۵  |  ۰۰:۲۵

دختر جوان تصور نمی کرد دوستی تلگرامی با پسر ناشناس او را به دردسر کثیفی خواهد انداخت.

نقشه کثیف خواستگار تلگرامی برای سمیرا

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از رکنا، سمیرا مدتی بود با پسر جوانی در کانال تگرامی آشنا شده بود و این دوستی تا جایی پیش رفت که دختر جوان به ایمان علاقه پیدا کرده و پس از مدتی ماجرای ازدواج آنها مطرح شد و خیلی زود با هم نامزد شدند.

در این مدت ایمان به بهانه های مختلف از نامزدش پول قرض می گرفت و سمیرا که فکر می کرد همسرش به پول نیاز دارد و قرار است آینده شان را با هم بسازند بدون هیچ بحثی هر چند وقت یکبار پول درخواستی را به نامزدش می داد.

این سناریوی پول قرض گرفتن ادامه داشت تا اینکه سمیرا متوجه اعتیاد نامزدش شد اما به خاطر علاقه زیادی که به او داشت فکر می کرد می تواند پس ازدواج او را ترک دهد و این ماجرا را نزد خودش پنهان کرد اما وقتی ماجرای آدم ربایی و برداشت میلیونی از حساب سمیرا کلید زده شد سکوت شکسته شد و دختر جوان پای در دادسرای امور جنایی تهران گذاشت.

سمیرا پیش روی بازپرس پرونده در حالی که اشک می ریخت گفت: در این مدت به خاطر علاقه ای که به ایمان داشتم در برابر رفتارهایش سکوت کردم تا اینکه روز گذشته ایمان و یکی از دوستانش که 17 سال داشت با خودروی پراید به سراغم آمدند.

ساعت 9 صبح بود که سوار خودروی آنها شدم ، دوست ایمان رانندگی می کرد و من در صندلی عقب بودم که ایمان از من درخواست پول کرد که مخالفت کردم.

وی گفت: به ایمان گفتم که من دانشجو هستم و همیشه تو از من پول قرض می کنی و دیگر هیچی در حسابم نیست که در همین لحظه ایمان که در صندلی جلو نشسته بود با چهره ای عصبانی به عقب برگشت و شروع به کتک زدن من کرد.

سمیرا ادامه داد: تا ساعت 5 ظهر مرا در خیابان ها می چرخاندند تا اینکه ایمان با گرفتن کارت بانکی و رمز آن مرا از خودرو پیاده کرد و پا به فرار Escape گذاشت.

در این مرحله تیمی از ماموران پلیس Police به دستور بازپرس پرونده برای بررسی ماجرای وارد عمل شدند و تحقیقات برای دستگیری ایمان و همدستش ادامه داشت تا اینکه پس از چند روز ماموران پی بردند که ایمان و دوستش در ماجرای کیف قاپی از زن جوانی دستگیر شده اند.

ماموران در ادامه ایمان را هدف تحقیق قرار دادند او گفت: با دوستم سوار بر خودروی پراید در خیابان ها پرسه می زنیم و پس از شناسایی طعمه هایمان در اقدامی غافلگیرانه دست به کیف قاپی می زنیم.

وی افزود: چندی قبل با سمیرا در تلگرام آشنا شدم و پس از مدتی و اعتماد سازی به بهانه های مختلف از او پول قرض می گرفتم تا اینکه دختر جوان متوجه رفتارهای مرموز و ماجرای فریبکاری ام شد و تصمیم گرفت تا دیگر به من پول ندهد.

ایمان گفت: چون می دانستم سمیرا در حساب بانکی اش پول دارد او را سر قرار حاضر کردم و پول خواستم اما سمیرا مخالفت کرد به همین خاطر او را هدف کتک هایم قرار دادم و با گرفتن کارت بانکی و رمزش توانستم 2 میلیون تومان از حسابش برداشت کنم.

ایمان گفت: پس از چند روز با دوستم برای کیف قاپی در خیابان پرسه می زدیم و زمانیکه برای سرقت (Stealin )کیف زن جوانی دست به کار شدیم پلیس سر رسید و دستگیر شدیم.

بنا به این گزارش، همدست ایمان به خاطر سن پایین به کانون اصلاح تربیت منتقل شد و تحقیقات برای افشای دیگر جرایم احتمالی متهمان در پلیس آگاهی تهران ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حسین
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۹
تلگرام باید مسدود بشه
۰
۰
داعشی با انصاف
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۹
چاقو هم باید ممنوع بشه چون باهاش زورگیری می كنن !!!
امید
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۹
واقعا به اینها هم میشه گفت مرد...!!!!
۰
۰

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر