کنسرت زمستانی رضا یزدانی غیر قابل پیش بینی تر از همیشه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی برگزار شد.
کد خبر: ۹۸۷۲۹۱
وقتی بهرام رادان روی صحنه رضا یزدانی را غافلگیر کرد+عکس

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از نوا به رسم کنسرت‌های گذشته، پس از پخش تیزر مربوط به رضا یزدانی و گروهش که علی اوجی آن را کارگردانی کرده است، محمد خرمی نژاد، میلاد عدل، شهروز بردوده، مازیار احمدپور، آرش زمانیان روی صحنه حاضر شدند. شروع کنسرت اجرای زنده قسمتی از آهنگ فیلم تیک آف بود و غافلگیری حاضرین از همین قطعه و با حضور محسن شریفیان روی صحنه شروع شد که با تصاویری از این فیلم بر روی نمایشگر سالن میلاد همراه بود.
رضا یزدانی که همیشه انتخاب قطعات برای اجرا روی صحنه را از طریق یک نظرسنجی در صفحه اینستاگرام خود بر عهده هوادارانش قرار می داد، این بار نظرسنجی برای اجرای قطعات تازه منتشر شده اش بود و در این خصوص رو به مخاطبین در سالن گفت:« امشب قطعاتی اجرا خواهد شد که شما غافلگیر خواهید شد و اگر نظرسنجی همیشگی باشد این اتفاق نمی‌افتد.» با این حال شور و شوق و تشویق مخاطبین نشان داد که دوست دارند خودشان قطعات را برای اجرا انتخاب کنند.
این خواننده قطعات نوستالژیکی مثل مش رمضون، بانوی من و کافه نادری را اجرا کرد و بعضی از این آثار با تنظیم جدید برای هواداران اجرا شد. از دیگر قطعات اجرا شده در این کنسرت زمستانی می توان به برزخ، تونل کندوان نگاهِ توِ، اعصاب ندارم،یخبندونای قطبی چشمات، این روزا و یک قطعه منتشر نشده به اسم بارونی اشاره کرد.
از نکات قابل ذکر و جالب توجه دیگر کنسرت رضا یزدانی می توان به حضور بهرام رادان روی صحنه اشاره کرد و صحبت های رضا کیانیان در آنتراک این کنسرت بود که به مسائلی نظیر کمبود آب و آلودگی هوا اشاره کرد. گفتنی است این خواننده که همیشه به طراحی دکور توجه خاصی داشته، این بار هم با طرحی جدید برای چند قطعه کنسرت خود را به پایان رساند که طراحی مربوط به کافه نادری نسبت به دیگر طرح ها مورد توجه مخاطبین قرار گرفت.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها