jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۹۸۶۰۰۹   ۱۴ دی ۱۳۹۵  |  ۱۳:۱۸

استاندار تهران گفت: در تهران به‌معنای واقعی گرسنه مطلق نداریم؛ اینهایی که شما می‌بینید معتاد هستند تا گرسنه؛ حساب این دو از هم جداست.

استاندار تهران: در تهران گرسنه و بی‌خانمان نداریم

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم سیدحسین هاشمی استاندار تهران درباره انتقادهای صورت گرفته نسبت به اظهارنظر اخیرش مبنی بر "در تهران بی‌خانمان نداریم"، گفت: من باز هم می‌گویم که در تهران بی‌خانمان نداریم.

وی افزود: در تهران به‌معنای واقعی گرسنه مطلق نداریم؛ اینهایی که شما می‌بینید معتاد متجاهر هستند تا گرسنه؛ حساب این دو از هم جداست.

استاندار تهران با بیان اینکه تمامی افراد نیازمند تحت پوشش کمیته امداد،‌ بهزیستی و خیّرین هستند، اظهار داشت: حساب گرسنگان از معتادان جداست.

هاشمی تصریح کرد: نزدیک 140 هزار نفر از بی‌خانمان‌ها را کمیته امداد پوشش می‌دهد. همچنین 18 هزار زن و 150 هزار مرد را بهزیستی تحت پوشش خود قرار داده و بیش از 3 هزار نفر را نیز خیرین یا سمن‌ها پوشش‌ می‌دهند.

وی خاطرنشان کرد: نباید با ارائه آمارهای دروغ کشور را زیر سؤال ببریم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۶
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
مجید
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
من بی خانمان و گرسنه هستم خیلی ها روی هم میشناسم مثل خودم و بنابراین نباید دروغ گفت
۰
۰
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
برای نداشتن هیچ بی خانمان ویا گرسنه ای در شهرمان نباید صرفا متكی به این آمارهای تئوری بود،فقط كافیست چشم دلمون رو باز كنیم تا تمام بی خانمان ها رو ببینیم .
۰
۰
مازیار
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
به قرآن اینطور نیست كه می گی، بیا ببرمت پایین شهر بعد می فهمی چقدر بی خانمان زیر پلها خوابیدن درست می گن شكم سیر از گرسنه خبرنداره
۰
۰
مردم
Spain
۱۴:۱۵ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
جناب استاندار شما مثل اینكه در مریخ زندگی میكنید. فقر و اعتیاد واختلاف طبقاتی در تهران بیداد میكند.
۰
۰
یه هم وطن
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
برادر من اگه دروغ بگی مشكل فقر و بی خانمانی حل میشه ؟؟؟؟؟؟فقط صورت مسئله رو پاك میكنن
۰
۰
mohsen
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
آنكس كه نداند و نداند كه نداند در جهل مركب ابدالدهر بماند!!!
۰
۰

یادداشت

بیشتر
بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

محیط‌بانان آسان می‌میرند، جنگلبانان آسان پر می‌کشند؛ هیچ‌کس هوای مردان طبیعت را ندارد، این زخمی است کهنه که شهادت بیش از ۱۶۰محیط‌ بان و جنگلبان در ۴۰سال گذشته آن را تایید می‌کند؛ زخمی که دوشنبه گذشته با شهادت دو محیط‌بان در زنجان دوباره سر باز کرد، زخمی که اگر ریشه‌های آن را جست‌وجو کنیم به کمبود نیرو، تجهیزات، آموزش، بی‌توجهی به استفاده از فناوری و ظرفیت جوامع محلی و سیاست‌های اشتباه خواهیم رسید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر