jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۹۸۵۵۴۴   ۱۳ دی ۱۳۹۵  |  ۱۱:۱۹

تیم ملی والیبال نوجوانان دختر ایران در چهارمین دیدار تدارکاتی و دوستانه خود در اردوی برون مرزی اسلوونی به مصاف آمریکا رفت.

شکست دختران نوجوان والیبالیست مقابل آمریکا

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از سایت فدارسیون والیبال، تیم ملی والیبال نوجوانان دختر ایران در ششمین روز اردوی برون مرزی خود در شهر ماریبور اسلوونی به مصاف قهرمان دانشگاه‌های آمریکا رفت.

شاگردان مایدا چیچیچ در این مسابقه در سه ست متوالی مغلوب تیم قدرتمند دانشجویان آمریکا شدند تا تجربه بازی با یکی از تیم‌های مطرح این کشور را به دست آوردند.

ملی‌پوشان ایران در این مسابقه تدارکاتی که شب گذشته برگزار شد، در ست‌های اول تا سوم با نتایج 25 بر 15، 25 بر 16 و 25 بر 14 نتیجه را به حریف واگذار کردند.

تیم ملی والیبال نوجوانان دختر ایران در سه مسابقه قبلی خود مغلوب قهرمان لیگ زیر 18 سال اسلوونی (دو دیدار) و تیم ملی والیبال نوجوانان اسلوونی شدند.

تیم ملی والیبال نوجوانان دختر ایران خود را برای حضور شایسته در یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی زیر 18 سال آسیا که از 14 تا 22 اسفندماه سال جاری در شهر «چونگ کینگ» کشور چین برگزار می شود، آماده می‌کند.

زهرا زهدی، زهرا صالحی، زهرا کریمی، زهرا فیض الله‌پور، بیتا اعلائی، زهرا خان محمدی، بهار بهرامی نیا، مهرنوش سالاری، سپیده مقصودی، فاطمه عنایت، غزاله الله یاری، مریم حبیبی، آیتک سلامت، بهار سلیمی زاده، منا آشفته و شیوا افشاریان بازیکنان حاضر در اردوی برون مرزی هستند.

مایدا چیچیچ به عنوان سرمربی، فاطمه عبداللهی، نازنین فتح الله‌پور و مهسا آراسته (مربیان)، اکرم حبیب لو (فیزیوتراپ)، سحر محمدیاری (ماساژور)، مریم فراتی (آنالیزور) و نازلی علیایی به عنوان سرپرست اعضای کادر فنی تیم ملی والیبال نوجوانان دختر ایران در اردوی برون مرزی اسلوونی هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر