jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۹۸۴۵   ۲۱ خرداد ۱۳۸۱  |  ۲۱:۵۰

به فینال جام حذفی رسیدند دو تیم فوتبال استقلال تهران و فجر شهید سپاسی شیراز با شکست فولاد مبارکه سپاهان و پیکان تهران راهی فینال جام حذفی باشگاه های کشور شدند دیروز دو تیم پیکان و استقلال میزبان بودند

پیکان در وقت قانونی با قبول شکست یک بر صفر دربرابر فجر بازی را به وقت اضافی و ضربات پنالتی کشاند و در ضربات پنالتی با حساب 7 بر6 شکست خورد.استقلال نیز که به پیروزی 2 بر صفر نیاز داشت با گلهای یدالله اکبری ) پنالتی ( و فراز فاطمی و احمد مومن زاده صاحب برتری 3 بر یک شد تا راهی دیدار فینال شود. دیروز فرهاد کاظمی رهبری تیم سپاهان را برعهده داشت و اصغر شرفی هم که بحث مربیگری او در استقلال جدی شده است در ورزشگاه حضور داشت.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر