jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۹۸۴۲۹۰   ۱۰ دی ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۷

آن هم در حالی که هنوز به خانه بخت نرفته و در دوران عقد به سر می‌برد. از آبرویش می‌ترسد، از حرف و حدیث دیگران وحشت دارد، از این‌که پشت سرش حرف بزنند و بگویند «دختر بیچاره، شانس نداشت و هنوز عروسی نکرده شوهرش خیانت کرد.»

خیانت، زن جوان را به دادگاه خانواده کشاند

این جملات بدترین حرف‌هایی است که دل و روح یک زن را خراش می‌دهد. قرار بود دو ماه دیگر مراسم عروسی‌شان برگزار شود، اما حالا او مانده و دل شکسته‌ای که دیگر بند نمی‌خورد. زن جوان خودش هم می‌داند اشتباه کرده است. می‌داند اگر در مورد همسرش خوب تحقیق می‌کرد، حالا کارش به اینجا نمی‌رسید.

زن جوان می‌گوید: من و شوهرم چهار سال پیش با هم آشنا شدیم و روزی که با هم حرف زدیم، هدف هردویمان ازدواج بود و دنبال وقت تلف کردن و خوشگذرانی نبودیم. شوهرم در تهران دانشجو بود، اما در شهرستان نزد خانواده‌اش زندگی می‌کرد. یکسال بعد به خواستگاری‌ام آمد و خانواده‌ها هم موافق بودند و بعد هم عقد کردیم. هنوز پنج ماه از عقدمان نگذشته بود که متوجه شدم شوهرم با دختری دوست شده است. جالب اینجاست که زمانی که همسرم به خواستگاری‌ام آمده بود، از او پرسیدم با دختری رابطه داشته یا نه که انکار کرد و گفت قبل از من با هیچ دختری دوستی نداشته است.

هشت ماه از مراسم عقدشان گذشته بود که زن جوان متوجه شد شوهرش با دختر جوانی دوست شده است. در یک فرصت مناسب گوشی شوهرش را برداشت و وارد تماس‌هایش شد. حدسش درست بود. او با دختری رابطه داشت. با این‌که از شدت عصبانیت نفسش بالا نمی‌آمد و دلش می‌خواست همان لحظه زنگ بزند و هر چه از دهانش در می‌آید، بار دختر جوان کند، اما کمی که زمان گذشت، از کاری که می‌خواست انجام دهد پشیمان شد. دست‌کم به خاطر آرامش شرایط از خیر تصمیمش گذشت، اما درون خودش خرد شد، نابود شد، ولی برای حفظ آبروی خودش هم که شده در مورد خیانت شوهرش نه با پدر و مادر او حرف زد و نه موضوع را با خانواده خودش در میان گذاشت.

زن جوان ادامه می‌دهد: «با قهر کردن و کنایه‌آمیز حرف زدن کاری کردم که همسرم بفهمد متوجه دروغگویی او شده‌ام و می‌دانم دوست دختر دارد. شوکه شده بود، اما خودش را کنترل کرد. با آرامش و بدون جنجال از او خواستم دست از این رفتارهایش بردارد و اگر مشکلی در زندگی‌مان وجود دارد یا از من ناراضی است، با هم در مورد آن صحبت کنیم و اگر نتوانستیم مشکل‌مان را حل کنیم به مشاور مراجعه کنیم، اما شوهرم منکر همه چیز شد و گفت با هیچ دختری رابطه ندارد. تمام مدت طوری رفتار می‌کرد که من شک نکنم. دو هفته از آخرین باری که در مورد خیانت شوهرم با هم صحبت کرده بودیم، می‌گذشت که دوباره متوجه شدم با آن دختر رابطه دارد. این بار دیگر طاقت نیاوردم و با این‌که در دلم خون گریه می‌کردم، اما به آن دختر زنگ زدم و او گفت که پنج ماهی است با شوهرم رابطه دارد و گاهی همدیگر را ملاقات می‌کنند.»

زن جوان حالا که با دختر جوان حرف زده و از خیانت همسرش مطمئن شده بود، احساس بی‌پناهی می‌کرد، اما نمی‌خواست تسلیم شرایط شود. خبر هم نداشت که خانواده‌اش از ماجرا بو برده‌اند و می‌دانند دامادشان خیانت می‌کند.

«همه می‌دانستند و شوهرم فکر می‌کرد کسی خبر ندارد. پدر و مادرم دیده بودند که شوهرم در حمام یا تراس با صدای آرامی با تلفن صحبت می‌کند و طبیعی بود که شک کنند. شکشان هم درست بود. با هر بدبختی بود شوهرم را راضی کردم تا به یک مشاور مراجعه کنیم تا شاید او راه‌حلی پیش پایمان بگذارد. پیش مشاور زیربار نمی‌رفت و می‌گفت من به تو خیانت نکرده‌ام و مشکلی هم با تو ندارم. تو زن خوب و فهمیده‌ای هستی. خلاصه روان‌شناس گفت زود اقدام به طلاق نکن و صبر داشته باش. اگر دوباره خیانتش را تکرار کرد، تصمیم با خود توست. دو ماه بعد سیمکارتی در کیف شوهرم پیدا کردم و وقتی نشانش دادم و گفتم این سیمکارت مال کیست؟ انکار کرد و گفت مال من نیست. در دوران عقدمان علاوه بر خیانت، رفتارهای زشت زیادی از او دیدم. متوجه شدم خیلی راحت و مثل آب خوردن دروغ می‌گوید، برخلاف این‌که ادعا می‌کرد چشم پاک است، اما این طور نبود و جلوی چشمم به زنان و دختران دیگر زل می‌زد و ابایی نداشت متوجه کار زشتش شوم.»

با وجود این‌که رفتارهای مرد جوان، او را بسیار آزار می‌داد، نمی‌خواست زندگی نوپایش از هم بپاشد، تصمیم گرفت چشمش را روی رفتارهای شوهرش ببندد و سعی کند با عشق و علاقه او را به زندگی مشترک دلگرم کند.

زن جوان ادامه می‌دهد: «اما درست نشد و رابطه‌مان را قطع کردیم. یک روز مادرشوهرم زنگ زد و با عصبانیت گفت اگر تو قهر هستی و نمی‌خواهی آشتی کنی، چرا بازی درمی‌آوری و به پسرم پیامک می‌دهی؟ جا خوردم و گفتم من و پسر شما هیچ رابطه‌ای با هم نداریم که پیام بدهیم. اینجا بود که فهمیدم شوهرم دوباره با آن دختر رابطه برقرار کرده است. تحملم تمام شده بود. همانجا پای تلفن تمام اتفاقاتی که در طول این مدت افتاده بود، ریز به ریز برای مادرشوهرم تعریف کردم، اما او قسم خورد که پسرش از این اخلاق‌ها ندارد که به همسرش خیانت کند. من کاری به رفتار مادرشوهرم نداشتم، چون خودم همه چیز را در مورد شوهرم می‌دانستم. دیگر دوستش ندارم و تصمیمم برای طلاق قطعی است. به نظر شما آیا منطقی است من با این مرد ازدواج کنم؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
نرم افزار موبایل
-
۰۰:۱۷ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۰
من مطمئنم كه هفتاد درصد مردان این طور ی هستند ازدواج كنن ادم میشه
۰
۰
l
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۵۱ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۰
سلام خانم با در میان گذاشتن موضوع با خانوادتان بادلیل ومدرك از این شخص جدا شوید چون كسی كه این كاراها را انجام داده ومنكر قضیه میشود در آینده هم تكرار خواهد كرد شك نكنید انشالله كه خدا اصل این كارها رادرست كند از دست كسی كاری بر نمی آید
۰
۰
م .س
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۵۴ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۰
یك در صد همه فكرشو نكن كه اخلاقش درست بشه.اصلا درست نمیشه
۰
۰
یوسف
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۵ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۰
كاری ندارد برو المان ونه تنهاتقاضای طلاق بلكه ادعای خسارت كن.
۰
۰
میثم
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۵ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۰
هر چقدر زودتر طلاق بگیری برنده شدی
آدم هرزه را با هیچ مشاوره ای نمیشه درستش كرد
حس تنوع طلبی داره این ادم
۰
۰
احمد رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۵ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۰
سلام!! این درسته كه قبل ازدواج چه مرد چه زن ارتباط هایی دارند،البته در مردان بیشتره اما اینكه بخوای باهاش ازدواج كنی باید بگم شما همون لحظه كه نامزد شدید در اصل ازدواج كردید و مردی كه در دوران نامزدی كه میگن بهترین دوران زندگی محسوب میشه اینطور براحتی دروغ و رابطه داره پس بعد ازدواج هم براش كاری نداره....وقتی زندگی از دروغ پایه ریزی میشه آینده درستی نداره.
۰
۰
بهاره
Australia
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۰
جناب نرم افزار موبایل .خیانت و هوس بازی اگه تو خون یك آدم باشه چه مرد یا چه زن هیچوقت درست نمیشه. حتی با ازدواج بدتر هم میشه
۰
۰
شهرزاد . ط
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۲
دقیقاً درسته !
...
United Arab Emirates
۱۶:۰۹ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۰
سلام منم دقیقا همین مشكل رو داشتم 15روز قبل ازدواجم همچی بهم خورد گفت میخوام یه زن دیگه هم بگیرم و ....آخرش هم طلاق گرفتیم ولی سرنوشتت خیلی شبیه منه . خداوند خودش كمكت كنه چون خیلی خیلی سخته و دردش آدم رو از پا در میاره. بعدش حتما برو مشاوره و جواب ادمهای فضول رو هم نده چون با حرفهاشون بدتر دل آدم رو میسوزونند
۰
۰
نرم افزار موبایل
-
۰۱:۲۴ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۱
ای انسان چطورمیدان روخالی میكنی؟اجازه نده یك پابزاره جات.همه مردان قبل ازازدواج اینگونه اندشمابچسب به نامزدت عاشقش كن من چنین كردم.
۰
۰
علی خورشیدی
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۱
با سلام ، با توجه به تمام شواهدی كه بیان شد به نظر خودتان فكر نمی كنید ادامه زندگی با این فرد مشكلات اساسی را برایتان بوجود می آورد؟ "آزموده را آزمودن خطاست "عشق كه یكطرفه نمیشه هر چیزی در دنیا قاعده و قانون خودش را دارد ، به نظر من قبل از اینكه بیشتر از این متضرر بشوید بهتر است جلوی ادامه این روند را بگیرید كه "جلوی ضرر را هر وقت بگیرید منفعت است"در آخر از این گونه حوادث برای اولین بار در تاریخ نیست كه وجود دارد بررسی مواردی از این دسته این را نشان میدهد كه انتخاب این نوع افراد برای زندگی اشتباه و خیریتی ندارد.
۰
۰
زینب
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۱
هرگز درست نخواهد شد مرگ بهتراززندگی بااین جورآدمهاست آدم یك بارمی میره تموم میشه امابااین آدمهای درغگوخیانت كارروزی هزار بار می میره و زنده میشه
۰
۰
alireza nadi
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۱
فقط یك جمله میتونم بگم از آدم دروغگو و خیانتكار دوری كن و زود طلاق بگیر همین.
۰
۰

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر