jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۸۳۶۶۴   ۰۸ دی ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

نشریه فرانسوی لوموند با بیان این‌که تحولات منطقه و خطرهایی از جمله داعش باعث انسجام بیشتر در ایران شده است، نوشت: ایران به جزیره ثبات در منطقه تبدیل شده است.

این باور در حال حاضر در میان بسیاری از مردم ایران وجود دارد؛ چه آنان که منتقد نظام هستند چه آنان که از نظام هواداری می‌کنند. به گزارش سایت روزنو، لوموند با اشاره به این‌که با وجود اقدامات تروریستی در عراق، ایران در سال‌های اخیر اقدامات تروریستی را تجربه نکرده است، نوشت: این وضعیت امنیتی، امکان آشتی میان طیف‌های مختلف سیاسی و اجتماعی در ایران را امکان‌پذیر ساخته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ارتش انقلابی، برگ برنده ایران در روزگار پرالتهاب

ارتش انقلابی، برگ برنده ایران در روزگار پرالتهاب

إِنَّ اللَّهَ یحِبُّ الَّذِینَ یقَاتِلُونَ فِی سَبِیلِهِ صَفًّا کأَنَّهُمْ بُنْیانٌ مَرْصُوصٌ. بیست و نهم فروردین، روز حیات دوباره ارتش و سالروز اعتماد تاریخ‌ساز امام(ره) به این بازوی عظیم انقلابی، یادآور تجدید میثاق غیورمردانی است که جانانه و عاشقانه در راه تحقق آرمان‌های والا و انقلابی امام خود گام برداشتند.

صلح میان اشباح

صلح میان اشباح

ماه‌ها پیشتر وقتی نمایندگان دولت کابل و سران طالبان در دوحه گرد هم آمدند تا پس از توافق واشنگتن با طالبان، طرح صلحی را دراندازند، در همین ستون نوشتم که این گفتگوها با وجود سروصدای بلند رسانه‌ های آن حاصلی نخواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر