فعالیت غیر قانونی یک مدرسه فوتبال در تهران هر چند بازتاب گسترده ای یافت اما گویا این مساله چندان برای مسئولان فدراسیون فوتبال اهمیت ندارد.
کد خبر: ۹۸۰۶۵۱
درآمدهای هنگفت یک مدرسه فوتبال غیرقانونی / هفته ای 100 میلیون تومان!

به گزارش جام جم آنلاین ، در یک ماه اخیر یک مدرسه فوتبال با سوء استفاده از نام یک باشگاه مطرح و بزرگ اروپایی اقدام به ثبت نام از کودکان و نوجوانان علاقه مند به فوتبال کرد. در شرایطی که طی روزهای اخیر درگیری یک لیدر با سرپرست تیم جوانان استقلال و البته رسوایی اخیر اخلاقی در برخی از مدارس فوتبال جنجال زیادی به وجود آورده فعالیت غیر قانونی این مدرسه فوتبال هم می تواند برگ سیاه دیگری بر حال و روز کنونی فوتبال ایران باشد.

این مدرسه فوتبال در یک شرکت دولتی تاسیس شده و تمریناتش هم در محوطه فوتبالی مختص به همین نهاد دولتی برگزار می شود. نکته بسیار جالب اینکه با وجود سوء استفاده از نام باشگاه اروپایی و استفاده از بنر بزرگ تصاویر بازیکنان مشهور این تیم اروپایی این مدرسه فوتبال مجوز قانونی ندارد.

بر اساس گزارش خبرنگار جام جم آنلاین این مدرسه فوتبال غیر قانونی در یک هفته فقط 100 میلیون تومان درآمد داشته است. از خانواده کودکان و نونهالانی که در این مدرسه فوتبال ثبت نام کرده اند نفری 670 هزار تومان اخذ شده است.

دکتر احسانی رییس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال نیز تاکید کرده که این مدرسه فوتبال هیچ ارتباطی به فدراسیون فوتبال ندارد.

پیشکسوت فوتبال: نسبت فامیلی به این مدرسه فوتبال جنبه قانونی داد

اگر این مدرسه فوتبال غیر قانونی است چگونه به فعالیت های خود همچنان ادامه می دهد و چنین درآمد هنگفت و کلانی هم دارد؟ ناصر فریادشیران مربی و پیشکسوت فوتبال و همچنین رییس آکادمی باشگاه نفت تهران در این رابطه به جام جم آنلاین گفت: یک ارتباط فامیلی با آقای .... (از مسئولان مطرح ورزشی کشور) باعث شد تا فعالیت های این مدرسه فوتبال بدون مجوز جنبه قانونی پیدا کند. این مدرسه فوتبال منابع مالی مورد نظر را در اختیار گرفته است و حالا فعالیت می کنند.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی از مربیان مطرح این کشور هم با این مدرسه فوتبال همکاری غیرقانونی دارند. حراست ، کمیته اخلاق و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال باید هر چه سریعتر به این قضیه ورود کنند.

فریادشیران در پایان هرگونه ارتباط باشگاه نفت با این مدرسه فوتبال را تکذیب کرد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
026
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۰ - ۳۰ آذر ۱۳۹۵
۰
۰
حالا توانسته پول دربیاره.مشكلی داره؟یه تفریحی هم برای بچه ها بوده فوتبال.چرا به افرادی كه در راس كار هستند گیر نمیدید؟

نیازمندی ها