تشبیه جالب خالق کارتون فوتبالیست‌ها: مسی سوباسا است و رونالدو،کاکرو

یویچی تاکاهاشی مهاجم بارسلونا را سوباسا و مهاجم رئال مادرید را کاکروی دنیا واقعی می‌داند.
کد خبر: ۹۷۹۷۰۴
تشبیه جالب خالق کارتون فوتبالیست‌ها: مسی سوباسا است و رونالدو،کاکرو

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از ایسنا ، یویچی تاکاهاشی خالق کارتون فوتبالیست ها در مصاحبه اختصاصی با رونامه اسپانیایی آس درباره شغل خود، شخصیت های کارتون، شباهت آنها با کریستیانو رونالدو و لیونل مسی صحبت کرد.
تاکاهاشی در این زمینه گفت: مدت‌هاست به کار تصویر سازی مشغولم اما زمانی که خیلی جوان تر بودم، همیشه دوست داشتم تصویر ساز بزرگی شوم. ستاره های فوتبال مرا تحت تاثیر قرار دادند و در نهایت این کار را انجام دادم. در ژاپن نقاشی و تصویرگری کاری محبوب است.
خالق کارتون فوتبالیست ها افزود: زمانی که می خواهم کاری را شروع کنم، تمام ساعات شبانه روز به تصویرگری می پردازم. ایده کارتون فوتبالیست ها هنگامی به ذهنم آمد که ۱۸ ساله بودم و جام جهانی آرژانتین را تماشا می کردم. تحت تاثیر بازی ها قرار گرفتم. در ژاپن فوتبال ناشناخته بود. تصمیم گرفتم روی این موضوع کار کنم. نزدیک به دو تا سه سال زمان برد تا این کار را به پایان برسانم. زمانی که این تصاویر در سال ۱۹۸۱ منتشر شد، لیگ حرفه ای در ژاپن وجود نداشت. برایم افتخار است که در پیشرفت فوتبال کشورم تاثیر گذار بودم. اکنون ژاپن یک لیگ قوی دارد که تیم ملی نیز به جام جهانی می رود.
تاکاهاشی درباره نخستین بازیکنی که او را تحت تاثیر قرار داد نیز گفت: ماریو کمپس در جام جهانی مرا مجذوب خود کرد و سپس دیگو آرماندو مارادونا. بازی مهاجم آرژانتینی را می‌توانستم به صورت زنده تماشا می‌کردم. به عنوان یک تصویر گر، برایم انتقال احساس بازیکن جذاب تر است.
خالق کارتون فوتبالیست ها درباره سوباسا اوزارای کنونی در جهان فوتبال گفت: لیونل مسی، سوباسای کنونی در جهان فوتبال است. طرفدار بارسلونا هستم و ال کلاسیکو از نخستین بازی های است که از این تیم به یاد دارم. در آن زمان، آخرین فصل حضور لوییس فیگو در بارسا بود. رقابت مسی و رونالدو شبیه، به رقابت سوباسا و کاکرو یوگا است. آن ها دو مهاجم برتر جهان هستند. این رقابت ها به نفع هر دو بازیکن است. مسی، سوباسا و رونالدو، کاکروی جهان واقعی هستند.
تاکاهاشی درباره خلق کارتونی درباره مسی و رونالدو نیز اظهار کرد: این اتفاق هرگز نخواهد افتاد چون این دو فوتبالیست از غیرممکن ها عبور کردند و نمی توان درباره آن ها نوشت.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها