jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۷۷۸۰۴ ۲۲ آذر ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رئیس اتحادیه مشاوران املاک کشور با اشاره به مدت زمان عمر دولت یازدهم گفت: با توجه به این مدت باقیمانده، فقط دو ماه کار عملیاتی باقی می‌ماند و فکر نمی‌کنم عمر دولت یازدهم کفاف این را بدهد طرح مسکن اجتماعی را عملیاتی کند.

به گزارش تسنیم، حسام عقبایی در مصاحبه با رادیو گفت‌وگو با اشاره به مشکلات حوزه مسکن تاکید کرد: باید در این حوزه طرح‌هایی داشته باشیم که بین عرضه و تقاضا توازن ایجاد کند. طرح مسکن اجتماعی جزو یکی از اصلی‌ترین شعارهای وزیر راه بود، ولی ظاهرا تبدیل به آخرین طرحی شد که قرار است اجرا شود.

وی با اشاره به مدت زمان عمر دولت یازدهم عنوان کرد: با توجه به این مدت، تنها دو ماه کار عملیاتی باقی می‌ماند و فکر نمی‌کنم عمر دولت یازدهم کفاف بدهد چنین طرحی را عملیاتی کند و دهک‌های ضعیف را تحت پوشش قرار بدهد. رئیس اتحادیه مشاوران املاک کشور در عین حال گفت: امیدم این است که شتاب این طرح و منابع اختصاص یافته آنقدر بالا باشد که بتواند به بهره‌برداری برسد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر