یک جوان 20 ساله الیگودرزی برای رهایی از خدمت سربازی پدر 60 ساله اش را هدف گلوله قرار داد.
کد خبر: ۹۷۷۶۵۰
تصمیم خونبار برای معافیت از خدمت سربازی

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران، فرمانده انتظامی الیگودرز لرستان گفت: ضارب که توسط نیروی انتظامی دستگیر شده در بازجویی اعتراف کرده که هدفش از شلیک گلوله به سمت پدرش، مصدوم کردن پدر برای معافیت از خدمت سربازی و یا انتقال به شهر الیگودرز بوده است.

سرهنگ خدارحم ذلقی در خصوص جزئیات حادثه اظهار کرد: حوالی جمعه شب گذشته صدای شلیک گلوله در خیابان کارگر شهر الیگودرز موجب وحشت مردم این منطقه شد که پس از اعلام این حادثه به پلیس و حضور ماموران انتظامی در محل وقوع جرم، مشخص شد مردی 60 ساله بر اثر اصابت گلوله به قفسه سینه به شدت مجروح شده که بلافاصله به بیمارستان منتقل شد.

وی اضافه کرد: در مرحله نخست حادثه مشکوک به سرقت مسلحانه تشخیص داده شد ولی با توجه به اینکه سرقتی از منزل صورت نگرفته یود تحقیقات در خصوص این حادثه در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان الیگودرز قرار گرفت.

سرهنگ زلقی با بیان این که در تحقیقات مشخص شد که فرزند این مرد در مرخصی سربازی به سر می برد ولی کسی از حضورش در الیگودرز اطلاع ندارد، افزود: پس از دستگیری متهم، وی در بازجویی اعتراف کرد که چند روز در شهر الیگودرز پنهان شده و منتظر ایجاد موقعیت برای مصدوم کردن پدرش بوده تا اینکه سرانجام با ورود شبانه به منزل پدرش با شلیک گلوله وی را مصدوم کرده است.

سرهنگ ذلقی با هشدار از عواقب سو این گونه رفتارها به جوانان و خانواده ها، خواستار کنترل احساسات جوانان در چنین مواقعی شد.

شهرستان الیگودرز در شرق استان لرستان قرار دارد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۲
پدرام
Lao People's Democratic Republic
۱۸:۴۹ - ۲۱ آذر ۱۳۹۵
۰
۰
واقعا این پسر میتونه برای این پدر فرزندی كنه؟؟؟؟خداوند به این پدر صبر بده كه یك عزراییل بلقوه بیخ گوشش قرار داره
آخر زمون
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۴۵ - ۲۲ آذر ۱۳۹۵
۰
۰
به كجا میروی اینچنین شتابان ؟؟؟؟

نیازمندی ها