Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
استان ها کرمانشاه کد خبر: ۹۷۳۴۴۶ ۰۹ آذر ۱۳۹۵  |  ۱۳:۵۶

مدیر اداره آموزش و پرورش سقز گفت: دانش‌آموزان دوره متوسطه اول دبیرستان نمونه حجاب سقز برای نخستین‌بار کارگاه خوداتکایی قارچ راه‌اندازی کردند.

دانش‌آموزان سقزی کارگاه تولید قارچ راه‌اندازی کردند

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از فارس، محمد برومند در بازدید معاون فرماندار و تعدادی از مسؤولان از این کارگاه تولید قارچ دانش‌آموزان اظهار کرد: این کارگاه با همت مسؤولان مدرسه و پشت کار دانش‌آموزان راه‌اندازی شده است.

مدیر آموزش و پرورش سقز هدف از راه‌اندازی این کارگاه را تقویت روحیه اعتماد به نفس دانش‌آموزان و آموزش مهارت‌های زندگی به این آینده‌سازان کشور بیان کرد.

برومند افزود: استفاده بهینه از فضاهای آموزشی در مدارس، آموزش اقتصاد مقاومتی، احیای مشاغل بومی و محلی، پرکردن اوقات فراغت دانش‌آموزان، ارتباط بین علم و صنعت و درآمدزایی برای دانش‌آموزان از دیگر اهداف این طرح است.

رئیس مدرسه دخترانه حجاب سقز هم عنوان کرد: دانش‌آموزان در یک دوره 2 ماهه 500 کیلو محصول برداشت و بیش از 20 میلیون ریال درآمد کسب می‌کنند.

زینب پری با بیان اینکه 270 نفر دانش‌آموز متوسطه اول در این مدرسه تحصیل می‌کنند، این اقدام توسط مدرسه و دانش‌آموزان را از اهداف تعالی مدیرتی برشمرد و افزود: شاداب‌سازی محیط مدرسه از دیگر اهداف بوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: