jamejamonline
اقتصادی صنعت و انرژی کد خبر: ۹۷۳۳۷۱   ۰۹ آذر ۱۳۹۵  |  ۱۰:۱۷

معاون عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری خبر داد:

نصب کنتورهای هوشمند آب در حوزه زاینده‌رود

معاون عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری از نصب ۳۵۰ کنتور هوشمند آب در حوزه زاینده‌رود در این استان خبر داد.

نصب کنتورهای هوشمند آب در حوزه زاینده‌رود

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از مهر، گودرز امیری در شورای حفاظت منابع آب استان گفت: مقرر شده است که وزارت نیرو نسبت به به اثبات رساندن مصرف ۲۶۰ میلیون متر مکعب آب اقدام نماید.

وی افزود: شرکت توزیع برق ۱۵۳ کنتور هوشمند برق را تا پایان ماه جاری در حوزه زاینده رود نصب خواهد کرد.

معاون عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: آب منطقه ای باید ۳۵۰ کنتور در حوزه زاینده رود نصب کند که از این تعداد ۱۵۰ کنتور تا پایان سال جاری و ۲۰۰ کنتور نیز تا پایان فرودین ماه سال آینده نصب خواهد شد.

به گفته امیری با نصب این کنتورهای آب، میزان برداشت آب در این استان مشخص می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان احتکار مسکن؟

پایان احتکار مسکن؟

نخستین مصوبه مجلس یازدهم که به‌طور مستقیم به مطالبات مردم اختصاص داشت، مربوط به مالیات بر خانه‌ های خالی (احتکار مسکن) و اصلاح قانون مالیات‌ ها در این زمینه بود.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چندی پیـش محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در جریان حضور وزیرخارجه در صحن مجلس و پس از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیرخارجه، در جملاتی به بیان ضرورت احیای دپیلماسی اقتصادی در این وزارتخانه کلیدی پرداخت و عنوان کرد: باید نام وزارت خارجه را تغییر دهیم و اگر نیاز است این کار را هم دنبال کنیم و نام آن را به وزارت خارجه و تجارت امور بین‌الملل تبدیل کنیم.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر