پرونده زندگی دو مرد که در جنایت‌های جداگانه به خاطر رابطه شیطانی با زنان شوهردار، همسران آنها را به قتل رسانده بودند در زندان مرکزی رشت با چوبه دار بسته شد.
کد خبر: ۹۷۲۰۱۲
اعدام برای دو مرد در گیلان بعد از رابطه شیطانی با زنان شوهردار

به گزارش جام‌جم، نخستین اعدامی مردی بود که به خاطر ارتباط شیطانی با زنی، شوهر او را به قتل رساند. 23 اسفند سال 91 این جنایت به پلیس و بازپرس جنایی شهرستان سیاهکل اعلام شد. بررسی‌ها نشان داد، مقتول مرد 30 ساله و نگهبان گل‌فروشی بوده که بعد از خروج از خانه به قتل رسیده بود.

همسر این مرد پس از اطلاع از قتل گفت: شوهرم برای رفتن به محل کارش از خانه خارج شد و دیگر بازنگشت. نمی‌دانم چه کسی او را کشته است.

ماموران به همسر مقتول مشکوک شده و با بررسی ارتباطات او متوجه شدند زن جوان با مردی متاهل ارتباط پنهانی دارد.

این مرد دستگیر شد و در بازجویی‌ها به قتل اعتراف و اظهار کرد: مدتی قبل با زن جوان آشنا شده و ارتباط پنهانی ما شکل گرفت. برای این که بتوانم با زن جوان ازدواج کنم باید شوهر او را از سر راه برمی‌داشتم. روز جنایت زن مقتول با من تماس گرفت و خروج همسرش را از خانه اطلاع داد. من هم در مسیر مرد جوان قرار گرفته و از او خواستم همسرش را طلاق دهد تا من با او ازدواج کنم. او قبول نکرد، به‌همین خاطر مجبور به قتلش شدم. از کار خود پشیمانم. من با این ارتباط زندگی خودم را خراب کرده و مردی را کشتم.

همسر مقتول هم گفت: شوهرم به من خرجی نمی‌داد و به نیازهایم نیز توجهی نداشت به همین خاطر با قاتل دوست شدم. قرار بود بعد از قتل شوهرم من به عنوان همسر دوم با این مرد ازدواج کنم. فکر نمی‌کردم راز این جنایت فاش شود و دستگیر شوم.

پس از محاکمه متهمان در دادگاه کیفری استان گیلان قاتل به قصاص و صد ضربه شلاق و همسر مقتول هم به 15 سال زندان و تحمل صد ضربه شلاق محکوم شدند که حکم در دیوان عالی کشور تائید شد.

جنایت در ساحل

دومین قاتلی که پای چوبه دار رفت هم به خاطر رابطه شیطانی مرتکب جنایت شد. تحقیقات قضایی در این پرونده از هفتم مرداد سال 87 و در پی کشف جسد مردی در سواحل تالش آغاز شد. بررسی‌های اولیه نشان می‌داد این مرد در دریا غرق شده اما معاینه جسد مشخص کرد اصابت جسم سخت به سرش علت مرگ بوده است.

در ادامه همسر مقتول بازداشت شد که در بازجویی‌ها راز قتل را فاش کرد و گفت: با مردی ارتباط داشتم و با همدستی او نقشه قتل را طراحی کردیم. ابتدا با قرص خواب‌آور شوهرم را بیهوش کرده و بعد با سنگ به سرش ضربه زدیم. برای صحنه‌سازی جسد را کنار ساحل رها کردیم تا علت مرگ غرق شدن در دریا باشد.

با اعترافات این زن همدستش هم دستگیر شد و به ارتکاب جنایت اعتراف کرد. متهمان در دادگاه محاکمه شده و مرد جوان به قصاص و همسر مقتول به پنج سال زندان محکوم شدند.

بر اساس اعلام روابط عمومی دادگستری استان گیلان، پس از صدور حکم قصاص برای قاتلان و تائید در دیوان عالی کشور برای کسب رضایت اولیای دم تلاش زیادی در شورای حل اختلاف شد اما اولیای دم حاضر به گذشت نشده و خواستار قصاص بودند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۷
بهروز
-
۰۸:۴۸ - ۰۴ آذر ۱۳۹۵
۰
۰
5سال حبس برای این زن هرزه كم نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
حامد
-
۱۰:۵۳ - ۰۴ آذر ۱۳۹۵
۰
۰
]جه جالب!!!!!!!!!!! شورای حل اختلاف برای دوتا قاتل شیطان صفت كه دونفر آدم بیگناه را كشته اند میخواست رضایت بگیره
بینام
-
۱۲:۰۰ - ۰۴ آذر ۱۳۹۵
۰
۰
مجرم اصلی این زنها هستن ولی مردها رو اعدام كردن فقط چون مباشرت به قتل كردن ولی اگه اون زنهای بی تعهد چراغ سبز نشون نمیدادن،این بیچاره ها به دام نمی افتادن. خانمها بهتره مهارتهای زندگی رو یاد بگیرن، به خدا ، بودن زنهایی كه با سیاستهای زنانه ، یك مرد دیو صفت رو رام كردن! دیدم كه میگم.
الی
-
۰۰:۱۴ - ۰۵ آذر ۱۳۹۵
قبول دارم فرمایش شما رو.
مهدی
-
۱۵:۱۸ - ۰۴ آذر ۱۳۹۵
۰
۰
چرا این زنان فاسد اعدام نمی شندبعداز۵ سال كثافت كاری ازنو
نرم افزار موبایل
-
۱۶:۱۲ - ۰۴ آذر ۱۳۹۵
۰
۰
پنج سال خیلی زیاده آزادش كنیدتابازم آدم بكشد
امید
-
۲۳:۴۲ - ۰۴ آذر ۱۳۹۵
۰
۰
اگه دولت ازدواج را برای جوانان آسان كند این اتفاقات هیچ وقت نخواهد افتاد
اما دلت هیچ كاری نمیكنه و نخواهد كرد
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

نیازمندی ها