jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۹۷۰۷۵۴   ۰۱ آذر ۱۳۹۵  |  ۱۲:۱۸

تک تیراندازی که کریستیانو رونالدو و دیگر بازیکنان رئال مادرید را با تفنگش هدف گرفته بود ،‌دستگیر و به 9 سال زندان محکوم شد.

9 سال حبس برای تک تیراندازی که رونالدو را هدف قرار داد

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از باشگاه خبرنگاران، تک تیراندازی اسپانیایی پس از انتشار عکس هایی که با تفنگش از برخی بازیکنان رئال مادرید و مخصوصا رونالدو گرفته بود،‌ به 9 سال زندان محکوم شد. این تک تیرانداز اسپانیایی که این کارها را " حمله های جعلی" نامیده ،‌ عکس هایی را منتشر کرده است که اثبات کند مسئولان امنیتی اسپانیا تا چه قدر ضعیف عمل می کنند.
به گزارش رسانه های انگلیسی، این شخص که "رامیرز" نام دارد داخل یک خودروی ون بیرون زمین تمرینی رئال مادرید بوده و با اسنایپرش عکس هایی را از رونالدو،‌بیل، ایسکو، بنزما‌، کارلوس آنجلوتی و پرز گرفته است.
پلیس پس از دستگیر کردن این شخص، او را به 9 سال زندان محکوم کرده و وی حتی برخی از این عکس ها را در فضای مجازی نیز منتشر کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر